איך נראים החיים בכת מתנגדי חיסונים ?

אני קם כל בוקר ואין לי דאגות. רגוע… לא צריך להתלבט מה ללבוש, מה לאכול וכיצד להעביר את היום- כלום. תענוג צרוף. אנחנו מקבלים הנחיות ברורות מהמנהיגים להכל. אף אחד לא צריך להתעסק בצבע של החולצה ובשטויות האלה. כולנו עוטים על עצמנו את אותם שרוואלים לבנים עם ההדפס של אלונה עליהם.

אחר כך אנחנו שותים ביחד את השיקוי המכושף שד"ר פינקי רקח עבורנו. לאחר ששבענו אנחנו יוצאים החוצה יחפים, וממלמלים לכיוון השמיים כל מיני לחשים מוזרים וחסרי פשר בנוגע לדמוקרטיה אותם ניסחו עבורנו עורכי הדין יורם מורים, אירית ינקוביץ ורותם בראון. השילוב הזה של השיקוי ביחד עם הלחשים, משחק לנו במוח, ותפקידו להבטיח שנישאר מכחישי מדע המסוכנים לסביבתם.

ואז מגיע הרגע להתחיל לעבוד. יום העבודה של כולנו הוא זהה לחלוטין ומורכב משני חלקים:
חלק ראשון: הפצת מחלות
חלק שני: הפצת פייק ניוז

בחלק הראשון של היום אנחנו פשוט נטמעים בתוך הציבור הרחב ללא מסכות ומפיצים בקרבו את המחלות שאין לנו. בכל בוקר, גל שלו, קצין המבצעים של הכת, מעביר לנו תדרוך לגבי הנגיף או הווריאנט הספציפי שאנחנו מחוייבים להפיץ באותו יום. מכירים את הווריאנט החדש והעמיד לחיסונים דלתא A8256 טורבו XLS? לגמרי עבודה שלנו

החלק השני של היום מתחיל בזה שכולנו מתקבצים סביב דני וידיסלבסקי, הדובר של הכת, ואבישי מתיה, קצין העיתונות של הכת, ומקבלים הנחיות ברורות לגבי הפייק ניוז התורן אותו עלינו להפיץ באפן בלתי אחראי. האמת שהנושא הזה של הפייק ניוז הוא די כאוב ועלול בסופו של דבר להביא לפירוק הכת.

בתחילת "המגיפה" הפצנו את השמועה הבלתי מבוססת שמנפחים את מספרי המתים ע"י רישום אוטומטי של כל אדם שהתגלה חיובי (גם חולה סופני) כנפטר מקורונה. אבל מהר מאד התברר שמדובר באמת והיינו חייבים לעבור לפייק ניוז הבא.

אז עברנו לדבר על הבדיקות הלא אמינות ועל מספר הסבבים המוגזם שמביא למלא חיוביים כוזבים. גם זה התגלה לבסוף כעובדה מוגמרת, ודני ואבישי נאלצו לשבור ת'ראש בנסיון למצוא פייק ניוז חדש שיחזיק. הם אפילו נעזרו בשירותיהם של ד"ר יפה שיר רז, דני גיל ויריב המר, מומחים חיצוניים לענייני פייק ניוז מבוסס נתונים.

בסוף המצאנו את ההזיה שהמון חולים קשה נופלים להגדרה זו רק בשל שימוש מסולף במדדי סטורציה והם לא באמת חולים קשה. היינו בהלם כאשר התברר שגם זו אמת לאמיתה.

ואז התייחסנו לכפיית החיסונים העתידית, וכשהתחילו החיסונים הזהרנו מפני מיוקרדיטיס, ואחר כך התרענו באפן מופרך לחלוטין על דימומים וגינלים, על התפרצויות אפשריות של מחלות רקע רדומות, על הצורך בחיסון נוסף כל מספר חודשים- כל אלו ועוד הרבה אכן קרו בפעל והותירו אותנו מיואשים וחסרי אונים.

נכון לעכשיו אני ממש מודאג. כי אם לא נצליח למצוא במהרה פייק ניוז איכותי שיופרך מיידית- אנו עלולים לאבד את רשיון הכת שלנו. ואז ממה נחיה? הרי זה ידוע שאנחנו אנשים בורים ומושפעים בקלות, נטולי השכלה או כישורים כלשהם.

בערב אנחנו שבים לחושה שלנו. תתפלאו, אבל יש גם תרבות בכת. פעמיים בשבוע אנחנו נהנים מהופעה של איריס ועופר פורטוגלי (המפיקים המוזיקליים של הכת) שמנגנים מוזיקת ג'אז. מדובר במוזיקה מופקרת וחסרת אחריות הכוללת גם אילתורים חופשיים, בניגוד גמור להנחיות הממסד המוזיקלי- מוזיקה שגם גורמת לנו להתחיל לילל לאור ירח ולאבד צלם אנוש.

בלילה אנחנו כולנו מצטופפים בשכיבה על המזרונים, וממש לפני שעת כיבוי אורות מגיע ד"ר אבני עם הויטמינים שלו. תפקידם של הויטמינים המסוכנים האלה הוא להביא לשינה שקטה וללא נקיפות מצפון על הנזק החמור שאנחנו גורמים לחברה ולתעשיית הפארמה מדי יום.

מתוך פסוט של ניר שגיא

תמונה להמחשה בלבד מתוך פליקר קנדי

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן