אמריקה: עורך דין לזכויות אדם נגד צו חירום נוסף הפעם בגלל נגיף ה-RSV

עורכת זכויות האדם לי דנדאס “לפני כמה שנים ישבו שני גברים ליד שולחן ודנו על הדרך היעילה ביותר לפתוח במלחמה, החלטתם לאחר דיון הייתה לסגור עסקים לא חיוניים. ובנוסף לסגר חברים מסוימים בחברה כדי למנוע את התפשטות המחלה המכונה טיפוס. שמות האנשים האלה היה יוסף גבלס ואדולף היטלר.

אתם חושבים שאתם מיוחדים?

אני כאן כדי לספר לכם שאתם לא!!!  אתם הרייך הרביעי החדש ויש לי חדשות בשבילכם. אנחנו לא נעשה שוב סגרים או ניקח מימון על RS V, ש-90% מהילדים חולים לפני גיל שנתיים ורק 100 עד 500 מתים בשנה, שזה 0.000004%  שיעור תמותה בשנה. הרשו לי להוסיף כאן מעט. כל הפגישה שלכם היום הייתה בלתי חוקית תחת סעיף קוביד, הקצה את הסעיפים הממשלתיים. הצו הביצועי של הנגיד שלנו שאפשר לכם להשעות הודעה על פגישה היה ספציפי לקוביד, וסעיף סדר היום שלכם הוא ספציפי לנגיף נשימתי.

ותנו לי לומר לכם אנשים 0.000004% תמותה אינם קרובים למצב חירום. לא תקבלו יותר כספי דם למחוז הזה. לא תקבלו יותר מימון ממלכתי או פדרלי עבור בתי החולים שלנו. זה לא מקרה חירום!!!  זה הונאה !!!  אתם לא תעבירו את החוק הזה ולא תכניסו חולים להסגר, אתם לא תרחיקו את הילדים שלנו מבית הספר ואתם לא הולכים להרוס את העסקים שלנו יותר. אתם שומעים אותי?  לעולם לא נעשה שוב סגרים !!!  זו אמריקה. זו החוקה של אמריקה ”

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן