במבט לאחור האם הייתה כאן מגיפה ?

המכתב שהוציא משרד הבריאות בתגובה לבקשת חופש מידע שהגיש עורך הדין אורי שאבי הוא מסוג הדברים שגורמים לך לשפשף עיניים בצורה מאוד, מאוד נמרצת.

אורי שאבי, בתמצית, ביקש ממשרד הבריאות נתוני תמותה מסיבת “קורונה” לפי גיל ומצב חיסוני, וגם נתונים על מקרי דום לב בישראל. בכל מה שקשור למקרי דום לב המשרד טען שאין לו מידע, ואת החלק הזה נעזוב כרגע.

אבל החלק שמשרד הבריאות כן מספק מידע לגביו הוא לא אקדח מעשן אלא היתוך גרעיני בכל האמור לגבי הקרימינליות של האמצעים שננקטו בשם “המאבק בקורונה”. כי משרד הבריאות מסגיר שגיל הנפטרים הממוצע מהסיבה “קורונה” עומד על 80.2 ל”מחוסנים”, 77.4 ל”לא מחוסנים”, ו80.8 ל”מחוסנים ללא תוקף”.

משמעות הדברים היא שגילם של האנשים שמתו בישראל ובתעודת הפטירה שלהם נכתב “קורונה” כסיבת המוות קרוב ביותר לתוחלת החיים הממוצעת בישראל, שהיא 80.7 לגברים ו84.2 לנשים. אם לוקחים בחשבון שגם בקרב המבוגרים שמתו מקורונה הרוב העצום כלל אנשים שהיו חולים בשלל מחלות רקע, או שהטיפול בהם נפגע בגלל ההיסטריה והצניחה באיכות הרפואה לכל רוחב המערכת, המסקנה אחת ובלתי נמנעת: לא הייתה בישראל שום מגיפה. זה הסיפור שמספרים הנתונים שמספק משרד הבריאות בתגובה לבקשת חופש המידע של עורך הדין אורי שאבי.

אגב העובדה הזו לא כלולה במכתב, אבל לא קשה לדמיין מדוע גילם של ה”לא מחוסנים” המתים מעט נמוך יותר משל ה”מחוסנים”: הקבוצה ה”לא מחוסנת” כוללת אנשים עם מערכת חיסון כל כך פגועה וחלשה שהם לא הורשו, מסיבות רפואיות, להתחסן. כלומר: אנשים עם צפי לתוחלת חיים מופחתת בלי קשר לשום דבר, פשוט כי הם מאוד חולים.

אחרי ההבנה המפוצצת שמשרד הבריאות מודה שדה-פקטו לא הייתה בישראל מגיפה קשה להפתיע עם עוד משהו, אבל ההודאה הזו, במכתב התגובה הזה, חובקת עוד הפתעה אחת: גילוי העובדה שבין גיל 18 לגיל 49 מתו בישראל מהסיבה “קורונה” 0 אנשים בריאים.

חוזר, כדי שזה יופנם: משרד הבריאות אומר ש0 אנשים בריאים בגילאי 18-49 מתו מהסיבה “קורונה” בישראל. אף לא אחד, אף לא אחת.

לאסוף אתכם (ואותי): מנתוני התמותה הרשמיים של מדינת ישראל (ומה עוד יספר על “מגיפה?”) אפשר ללמוד שלא הייתה כל מגיפה, ושלפיכך כל תיאטרון ההיסטריה המטורף, כל שלילת הזכויות הגורפת, כל הרדיפה וההסתה נגד “לא מחוסנים”, כל “התו הירוק”, כל כליאת הילדים, כל סגירת המוסדות, כל הדשבורדים, כל הריגול החשאי אחר אזרחים, כל הצנזורה ברשתות בשיתוף ענקיות הטכנולוגיה, כל הדיווחים הבלתי פוסקים – כל אלה  היו נטולי הצדקה שהיא. זה ברור מייד ובאופן מוחלט מהמכתב הזה: לא מתו אנשים, לא הייתה מגיפה: היה משהו דמוי שפעת שבחרו להתמודד איתו בטקטיקה שהייתה בוחרת הנהגה נרקוטית של רפובליקת בננות בתגובה לשמועות על פלישת חייזרי ענק, עם לייזרים ומכונות לשאיבת תודעה.

אבל זה עוד אפילו לא כל הכיף. כי פה ממש לא נגמרות השאלות, אלא רק מתחילות. כי אם משרד הבריאות יודע וככל הנראה יודע כבר מזמן שלא מת בישראל מהסיבה “קורונה” אפילו אדם בריא אחד מתחת לגיל 50, אז, מעבר לכל תיאטרון ההיסטריה, מה הייתה ההצדקה להזרקת מליוני מנות “חיסון” נסיוניות ומסוכנות, עם שלל תופעות לוואי לא מוכרות ולא ידועות, לאוכלוסיה הצעירה והבריאה בישראל, שהייתה בדיוק ב0 סיכון מהמגיפה שעל פי נתוני המשרד לא הייתה אפילו בקרב זקנים?

זה לא תרגיל מאתגר במיוחד בלוגיקה, אחרי הכל: אם מתו 0 אנשים צעירים ובריאים מתו מסיבת “קורונה” אז הייתה 0 הצדקה “לחסן” אנשים צעירים ובריאים נגד “קורונה”, לא?

ואם 0 אנשים צעירים ובריאים מתו מסיבת “קורונה”, איזו הצדקה בעולם הייתה להזריק “חיסוני קורונה” לילדים קטנים? למתבגרים צעירים? ועוד זריקה? ועוד זריקה? ועוד זריקה? כשכבר יודעים על נזק אפשרי ללב, לבריאות האישה, לעוד 1001 סיכוכים אפשריים?

למה מדינת ישראל כפתה זריקות למגיפה לא קיימת על אנשים שמשיקול בריאותי טהור אסור היה להזריק להם את החומר הזה, כי כל סיכון לכל תופעת לוואי שהיא גדול מהסיכון 0 שהקורונה בעצמה היוותה על פי נתוני משרד הבריאות עצמו?

איזו הצדקה הייתה לכפות באלימות, איומים וחרמות את הזריקות המסוכנות על אנשים צעירים ובריאים? למה מדינת ישראל עשתה את זה? האם ההחלטה להזריק, ולהזריק בכפיה היא לא בגידה חמורה לא רק במתחייב משיקולים רפואיים של בריאות הציבור, אלא גם בגידה חמורה בחוזה הבלתי כתוב הבסיסי שבין המדינה לאזרחיה, קרי: שהמדינה לא תסב להם נזק בידיעה או בכוונה?

ממה אמורות היו הזריקות להגן על אנשים צעירים ובריאים? למה מדינת ישראל העמידה מליונים מאזרחיה בסכנה בריאותית שאנחנו אפילו עוד לא מבינים את מלוא השלכותיה, תוך הפעלת אמצעים דרקוניים ודיקטטוריים כמו אלה שננקטו כאן במהלך מגיפה שכאמור, ולפי נתונים רשמיים של משרד הבריאות, כלל לא הייתה?

אם הקורונה היוותה 0 סיכון לאנשים צעירים ובריאים, והלכה למעשה לא הייתה שום דבר מלבד מחלה גריאטרית קלה (ואולי אפילו לא זה בלי ההיסטריה והצניחה באיכות הטיפול הרפואי, והבידוד האנושי הנורא), בשם מה הממסדים של מדינת ישראל השתיקו באלימות ונחרצות כזו דעות אלטרנטיביות על הדברים מפי אנשי ונשות הממסד הרפואי?

אם לא שחיתות עמוקה מסדר גודל שקשה לדמיין אפילו, או הפקרות חמורה ורצחנית,או שתיהן,  מה יכול להסביר התנהגות ממסדית כזו?

למה מדינת ישראל יצאה בכל כוחה נגד רופאות ורופאים, או סתם אזרחים מן המניין, שהצביעו על מה שהמדינה ידעה בעצמה – שלומר שלא באמת הייתה מגיפה, ושלא הייתה כל סיבה להעמיד בסיכון ישראלים צעירים ובריאים עם תכשיר שפותח בהליך חירום מזורז בטכנולוגית יצירת חיסונים שלא נוסתה מעולם על בני אדם?

על שום מה הוכרז מצב חירום של שלוש שנים, שהפך אותנו לנתינים של ישות בלתי דמוקרטית בעליל, כזו שרואה לעצמה סמכות להסתיר מאיתנו את שיקוליה ולהטיל עלינו סנקציות אלימות ביותר, ולשלול מאיתנו את חופש התנועה והתעסוקה, הקשר האנושי והמשפחתי, לב החיים עצמם?

למה ועל שום מה כפתה מדינת ישראל על זקניה, אלה שכן נפגעו ומתו עם הוירוס או בגללו, מוות איום, מכוער ואלים כל כך, מופרדים בוילונות ומחיצות פלסטיק ומסיכות ואנשי ביטחון חמושים מיקיריהם, מאהוביהם, מבני משפחותיהם? לבד בתיאטרון אבסורד חייזרי וחולני? בלי להחזיק יד לנפש חיה?

הקלישאה המטומטמת המקובלת בקרב הרובוטים והזומבים של המיינסטרים היא “זה נגמר, תתקדמו”. אבל חברה שלא מוכנה לבדוק איך היא העמידה בסיכון אנשים צעירים ובריאים, ואיך, בהינף יד ותחת איפול סודיות וחשאיות, היא שללה זכויות באופן גורף ממליונים ואיך, בשם כל הזוועות והמארות בעולם, היא כפתה על אנשים רגילים, פשוטים וטובים, מוות בבדידות מחרידה כל כך – תרבות כזאת לא רוצה ולא יכולה להתקדם. זו תרבות שהמצב הפסיכולוגי והפוליטי והתודעתי שלה גרוע בהרבה מכל מה שאיזושהי מגיפה יכולה לעשות. הגוף האנושי חכם וחזק וסתגלתן: הוא התגבר על אינספור וירוסים, חיידקים וסיכונים לאורך מליוני שנות קיומו. אבל עם דחפים דיקטטוריים ופרקטיקות עריצות שמלוות שטיפת מוח זדונית ושיטתית בהיקף נרחב רובנו המוחלט כלל לא מסוגלים להתמודד. מול זה, אנחנו קורסים.

כשויתרנו על החופש ועל הזכות לשאול שאלות ועל הזכות לחיות ולמות בכבוד ויתרנו, הלכה למעשה, על החיים. ומי שעשו לנו את זה היו צריכים לדעת, וקשה מאוד לשכנע אותי שלא ידעו, שלשם הם מובילים.

פוסט של אלון מזרחי

לינק למקור : https://easternoak.co/2023/05/23/%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%aa-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c-%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%94-%d7%a9%d7%97%d7%95%d7%a8-%d7%a2%d7%9c-%d7%92%d7%91%d7%99-%d7%9c%d7%91%d7%9f/?fbclid=IwAR1I4coIf52Gd1gbegkuIgmCqt-X9uusz1sZhFawbKlrwnDwtpchFfiWRB8

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן