גם אתם הצבעתם לארגון הבריאות העולמי בבחירות האחרונות ?

שר הבריאות האינדונזי קורא למנהיגי העולם לתמוך בתעודות בריאות דיגיטליות לפי הסטנדרט של ארגון בריאות העולמי כדי להסדיר את חופש התנועה. כך הוא אומר: אם התחסנת או נבדקת כראוי אז אתה יכול להסתובב חופשי.  השאלה מה זה כראוי ומי קובע את זה ?

הוא ממשיך ואמר: למגיפה הבאה במקום לעצור את תנועת האנשים ב-100%… אנחנו עדיין נוכל לספק תנועה כלשהי של אנשים .

שר הבריאות האינדונזי בודי גונאדי סדיקין בנקאי ללא כל קשר לעולם הרפואה ועדיין מרשה לעצמו לייעץ לכל העולם ב G20 איך כדי להתנהל במגפה הבאה . אם כך כולנו יכולים לשחק ברופאים , מהנדסים או חוקרים . כל זה לא הפתעה גדולה אחרי שבישראל חברי הצט”מ שהצביעו בעד חיסון רביעי או חיסון לילדים ברובם כלל לא קשורים לעולם הרפואה ועדיין קיבלו החלטות גורליות לגבי החיים שלכם ושל ילדיכם. 

לפי הנרטיב שמנסים לצייר לנו המגפה הבאה זה עניין של זמן ואנחנו צריכים להתכונן ולפעול לפי הסטנדרט של ארגון הבריאות העולמי . ארגון שאף אחד בעולם או כאן בישראל לא בחר ועדיין הוא הולך לקבוע לכם מתי לשלול ממכם את חופש התנועה בעזרת סגרים , תחת איזה קטגוריה להשתמש לחולה קשה, מתי למנוע מהילדים שלנו לנשום אוויר נקי וכמה פעמים בשנה להזריק לכלל האוכלוסייה חומר ניסוני . אתם לא בחרתם אבל הם הולכים לקבוע את סדר היום של כולנו במשבר הבא.

 

כבר בשנת 2020 הרבה לפני החיסון ביל גייטס שגם לו אין כל קשר לעולם הרפואה אמר “אנשים מתנהגים כאילו יש להם בחירה , רק אחרי שנחסן חלק גדול מהאוכלוסייה נוכל לחזור לשגרה ” . את הדברים האלה הוא אמר במרץ 2020 ערב פרוץ המגפה והוא ידע בדיוק מה הוא אומר . ארגון הבריאות העולמי בעזרת ארגוני בריאות מקומיים אנסו את האוכלוסייה וכפו על כולנו סגרים , מסכות וזריקות . למי שלא היה מספיק צייתן לכללים של ארגון הבריאות העולם נעשה שיימינג פומבי , הוא הפך להיות לרוצח של סבא , מחבל שיורה דלתא, חסר אחריות חברתית , מכחיש ועוד שמות בחסות התקשורת הממסדית שקיבלה תקציב ממשרד הבריאות שפעל תחת תקנונים שונים של ארגון הבריאות העולמי .

אז תזכרו במשבר הבא ולא משנה מה הולך להיות התירוץ שלו שוב ישללו מכולנו זכויות יסוד ועל התנהגות טובה נקבל לזמן קצר את הזכויות שלנו בחזרה בדמות דרכון חיסונם , דרכון ירוק , תעודת זהות דיגיטלית, מדד פחמן או עוד שמות יפים למשהו שיש לו רק מטרה אחת .

שליטה טוטלית על האוכלוסייה בעולם .

כן גם במשבר הבא נראה את הציניות של מנהיגי העולם שמצד אחד מדברים על משבר האקלים מצד שני מגיעים במטוסים פרטיים למצרים ואוכלים המבורגר בקפטריה, מצד אחד מדברים על סגרים ומצד שני הולכים לערב חג עם המשפחה, מצד אחד נותנים קנסות לאוכלוסיה על איי עטיית מסכה מצד שני עושים עוד סלפי בכנסת ללא מסכות או שמירה על ריחוק חברתי כי גם הם לא מאמינים בתעמולה של עצמם .

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן