דו"ח חדש: פייזר וה-FDA ידעו בתחילת 2021 שחיסון ה-mRNA של פייזר נגד COVID גרם לסיכונים חמורים לעובר ולתינוק כולל מוות. ולמרות הכל הם החלו בקמפיין אגרסיבי לחסן נשים בהריון

29 באפריל 2023 • מאת איימי קלי, מנהלת התוכנית של פרויקט ניתוח המסמכים של DailyClout/DailyClout Pfizer

קבוצת מסמכי הניסוי הקליני של פייזר שפורסמה באפריל 2023 על ידי מינהל המזון והתרופות (FDA) לפי צו בית משפט מכילה מסמך מזעזע בן שמונה עמודים שכותרתו "סקירה מצטברת של הריון והנקה". הנתונים בסקירה המצטברת משתרעים על "…ממועד פיתוח מוצרי התרופה ועד ל-28 בפברואר 2021." עובד פייזר, רוברט ט. מרוקו, אישר את הסקירה ב-20 באפריל 2021. (עמ' 8)

המסמך הזה הוא בין המחרידים שעדיין יצאו לעיני הציבור. זה מגלה שגם פייזר וגם ה-FDA ידעו בתחילת 2021 שחיסון ה-mRNA COVID של פייזר, BNT162b2, גרם לנזק נורא לעוברים ולתינוקות.

תופעות לוואי בלמעלה מ-54% מהמקרים של "חשיפה אימהית" לחיסון (248 מתוך 458). "חשיפה אימהית" מוגדרת בעמ' 1-2 כך: "תזמון חשיפה אימהי לא מוגדר, חשיפה אימהית במהלך ההריון, חשיפה של האם לפני ההריון, חשיפה במהלך ההריון". הגדרות אלו מרמזות שייתכן שפייזר הסתכלה על נזק לנשים ותינוקות שעלולים לנבוע מקיום יחסי מין, שאיפה ומגע עם עור לפני ההיריון, שכן פייזר מגדירה "חשיפה" כולל שלושתם בפרוטוקול שלה.

ספירת הנזקים של פייזר לעוברים ולתינוקות כוללת: "53 דיווחים [או 21% – 53/248] על הפלה ספונטנית (51)/ הפלה (1)/ הפסקת הריון (1) בעקבות חיסון BNT162b2." (עמ' 4). "הפלה שהוחמצה" היא "שק הריון ריק, ביצית פגומה, או קוטב עוברי או עוברי ללא דופק לפני השלמת הריון 20 שבועות 0 ימים.

טכיקרדיה עוברית (קצב לב לא סדיר מהיר מ-180 פעימות לדקה) שדרשה לידה מוקדמת ואשפוז של הילוד הפגוע למשך חמישה ימים. "התוצאה הקלינית של טכיקרדיה עוברית לא הייתה ידועה." (עמ' 2)
שישה מקרים של צירים מוקדמים ולידה (עמ' 3) וכתוצאה מכך:

שני מקרי מוות של יילודים. סיבת המוות של תינוק אחד "צוינה כפגיות קיצוניות עם מצוקה נשימתית חמורה ודלקת ריאות". פייזר הצהירה כי המוות השני נבע מ"תינוק פגים פחות מ-26 שבועות וממצוקה נשימתית חמורה ודלקת ריאות". שימו לב ש-pneumothorax של יילוד הוא מצב שבו אוויר דולף מהריאה ומתאסף בין הריאה לדופן החזה.
מצוקת נשימה קשה של יילוד. (הערה: מיילדת קליפורניה, אלן ג'אסמר, תיארה בדיוק את התופעה הזו המתרחשת בתרגול שלה בראיון שבוצע לאחרונה ב- DailyClout.)

לא רק עוברים ותינוקות שזה עתה נולדו, ציינה פייזר בשלווה שנפגעו ברישומים הפנימיים של החברה. פייזר רשמה גם נזקים מרובים לתינוקות דרך חלב של אמהות מחוסנות. לפי פייזר בסקירה המצטברת, 19% (41/215) מהתינוקות ברשומות של פייזר שנחשפו לחיסון ה-mRNA של החברה ל-COVID באמצעות חלב האם של אמם תועדו כסובלים מ-48 קטגוריות שונות של תופעות לוואי* (עמ' 6- 7). אלה כללו.

מספר מקרים :

קדחת פירקסיה 9
שימוש מחוץ לתווית 8
נושא שימוש במוצר 7
עצבנות של תינוקות 5
כאב ראש 5
פריחה 5
שלשול 3
מחלה 3
נדודי שינה 3
הנקה מדוכאת 3
שינוי צבע חלב אם 2
הקאות תינוקות 2
עייפות 2
כאב 2
קור היקפי 2
כוורות אורטיקריה 2
הקאות 2
אי נוחות בבטן 1
תסיסה 1
אלרגיה לחיסון 1

וזה ממשיך בדו"ח המלא למטה  ….

חלק מהסבל של התינוקות היה רציני: היו עשרה "אירועי לוואי חמורים" (SAEs) מ"חשיפה באמצעות הנקה". הסקירה מתארת שישה מהם (עמ' 7):

"תינוק בן 15 חודשים עם היסטוריה רפואית של הקאות חווה קילוף עור ועצבנות של התינוק בזמן הנקה (שהייה <7 ימים). תוצאת האירוע 'פילינג עור' לא הוחזרה והתוצאה של האירוע 'עצבנות תינוק' לא הייתה ידועה. לא דווח על סיבתיות על ידי הרופא".
"תינוק בן 9 חודשים עם היסטוריה רפואית של חיסון מנינגוקוק וללא היסטוריה של אלרגיות, אסטמה, אקזמה או אנפילקסיס חווה פריחה ואורטיקריה יום לאחר חשיפה בהנקה. תוצאת האירועים 'נפתרה' והאירוע לא התרחש לאחר היום השני. לא נמסרה הערכת סיבתיות".

"יום לאחר שהאם קיבלה חיסון, תינוק פיתח פריחה לאחר הנקה. בזמן הדיווח, האירוע "לא התאושש". [Sic] הערכת סיבתיות לא סופקה."
"תינוק בן 8 חודשים חווה אנגיואדמה [אזור של נפיחות בשכבת העור והרקמה התחתונה ממש מתחת לעור או הריריות] יום אחד לאחר שאמו קיבלה חיסון. האירוע נחשב לא חמור על ידי רשות הבריאות והתוצאה בזמן הדיווח לא הייתה ידועה. לא נמסרה סיבתיות".
"היו 2 מקרים שדיווחו על 'מחלה' לאחר חשיפה דרך חלב אם". במקרה הראשון, תינוק בן 6 חודשים פיתח מחלה לא מוגדרת יומיים לאחר החיסון של האם. תוצאת המחלה באירוע התאוששה, ולא נמסרה הערכת סיבתיות. במקרה השני, תינוק בן 3 חודשים פיתח מחלה לא מוגדרת ונדרש אשפוז למשך 6 ימים לאחר החשיפה באמצעות חלב אם (שהייה של מעל 7 ימים). תוצאת האירוע דווחה כ'מתאוששת' ולא נמסרה הערכת סיבתיות".

סעיף הסיכום והמסקנות של פייזר בסקירה המצטברת קובע, "המקרים שנסקרו לעיל מעידים על מה שנמצא במאגר הבטיחות של פייזר נכון ל-28 בפברואר 2021. נותן החסות (Pfizer/BioNTech) ימשיך לעקוב ולדווח על כל החשיפה להריון ו מקרי הנקה. חשוב לציין שמאגר הבטיחות הספונטני מיועד להפקת השערות ולא לבדיקת השערות". (עמ' 7)

למרות שפייזר וה-FDA ידעו עד 20 באפריל 2021, את היקף הנזק לעוברים ולתינוקות, כולל העובדה שעוברים ויילודים מתו, ב-23 באפריל 2021, באופן בלתי מוסבר קיימה ד"ר רושל ולנסקי תדרוך עיתונאים בבית הלבן שבו היא ממליצה לנשים בהריון להתחסן.

ניתן לגשת למסמכים בלינק או לראות אתם כאן למטה : https://www.phmpt.org/wp-content/uploads/2023/04/125742_S2_M1_pllr-cumulative-review.pdf

 

 

 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן