האם יש ניגוד אינטרסים בתוך הוועדה של – FDA שאישרו את החיסון לילדים ?

"חברי הוועדה כוללים סגן נשיא פייזר ממחלקת החיסונים לשעבר, יועץ לפייזר, מקבל מימון מפייזר למחקר, מנטור לשעבר של מנכ"ל חיסונים של פייזר, מנהל מרכז שנותן חיסונים של פייזר, יושב ראש של קבוצת נתונים של פייזר, אדם שהצטלם בגאווה לוקח את החיסון של פייזר ואנשים רבים שכבר תועדו כתומכים בחיסוני קורונה לילדים.
היו"ר ארנולד מונטו היה יועץ לפייזר בתשלום ב- 2018
סטיבן פרגם קיבל את החיסון של פייזר
חברת וועדה ארקנה צ'אטרי עבדה על פרויקט מחקר שקשור לחיסונים לתינוקות בין 2018-2020 אשר היה ממומן על ידי פייזר
מריון לוין היה מנטור של תלמידים לפוסט דוקטורט ואחד מהם הוא רפאל סימון, מנהל בכיר של מחקר ופיתוח של חיסונים בפייזר
ג'יימס הילדרת', חבר זמני להצבעה, הצהיר בהצהרת ניגודי עניינים לפגישת הוועדה על 1.5 מיליון דולר של אינטרסים פיננסיים רלוונטיים, כולל עבודתו בתור נשיא הקולג' הרפואי מהרי, שנותן את חיסוני הקורונה של פייזר
גיטה סוואמי רשומה כיו"ר וועדת ניטור נתונים בלתי תלויה לתוכנית החיסונים של סטרפטוטוקוס מקבוצת B של פייזר, וועדה שממומנת על ידי פייזר. אוניברסיטת דיוק מצהירה שד"ר סוואמי היא חוקרת שותפה לניסוי בחיסון של פייזר.
גרג סילבסטר היה סגן נשיא של חיסונים בפייזר, שם הוא השיק חיסונים של פייזר כולל לילדים.
בין חברי הוועדה הזמניים להצבעה נמצא עופר לוי, מבית החולים לילדים בבוסטון, שתומך בחיסון של פייזר לילדים, אריק רובין הוא פרו חיסון לילדים, ג'י פורטנוי תומך בהרשאת חיסוני קורונה ילילדים ומלינדה ווארטון התלוננה בקיץ על ירידת ההזמנות לתוכנית של המרכז לבקרת מחלות לחיסונים לילדים.
חדשות ה- FDA הצהירו בדצמבר שעבר: "חברי וועדת הייעוץ של ה- FDA היו מטרה לנציגים של התעשייה על תרופות שהם שקלו להמליץ בפגישות. התהליך הזה השתנה בכך שבמשך קוביד-19, הפגישות היו וירטואליות. אבל סביר להניח שהלחץ נמשך מאחורי הקלעים. התעשייה מגינה על הניסיונות להשפיע על חברי הוועדה בתור מאמצים להציג את הקייס שלה בצורה הטובה ביותר".
בקצרה- ניגוד עניינים מדהים".

כותבת איריס עצמון בפייסבוק

לכתבה באנגלית : https://nationalfile.com/fda-committee-members-reviewing-pfizer-vaccine-for-children-have-worked-for-pfizer-have-big-pfizer-connections/

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן