האם משרד הבריאות ידע על סכנות החיסון לנשים בהריון ? תחקיר של אנ”ה פרק ראשון

 

התחקיר יוצא הדופן של אנ”ה על לידות שקטות בישראל פרק ראשון

תקציר :
משרד הבריאות ידע על המחקר של החולדות בהיריון גם הרופאים שהמליצו על התרכיב של פייזר לנשים בהיריון- ידעו . הרופאים ומשרד הבריאות ידעו שאין להם באמת שום ידע לגבי יעילות ובטיחות התרכיב ולא על תופעות הלוואי לזמן קצר ולא ארוך.

אז למה באתר שלהם עוד בינואר 2021 הם שיקרו לציבור?

פייזר ידעה שהליפידים( השומנים שעוטפים את ה mrna) עוברים את מחסום דם המוח איברי הרביה וגורמים לנזקים. בסרטון בן 11 דקות מתגלה עוד פיסה ענקית מהפזל מושלם – לא היה לנו ספק- אבל לשמוע אותם , לשמוע את השקר מפיהם שמוצלב עם דבריהם האחרים?
אין הנאה צרופה יותר מלראות את הנבלים נופלים לבור

למה בעצם קידמו שיטה חדשה שאין עליה פרטים ועוד על עם שלם? הם לא פחדו לתת את זה לכלל האוכלוסייה בישראל כולל נשים בהריון ?

 

 

 

איך זה יכול להיות שאף אחד במשרד הבריאות לא בודק…? בניהול של כל משבר הממשל צריך לבדוק את עצמו פעמיים- ‘היפכא מסתברא’ – ככה קוראים לזה למי שצריך לשאול את השאלות להטיל ספק בתוך המשבר לאתגר את הנתונים ולחתור לבדיקה מעמיקה. הפעם הם השאירו אותנו לבד בצריח ועוד כועסים שהעזנו לדבר…
בדצמבר 2021 סערו הרוחות ברשת לאחר שקראנו בעמוד האינסטגרם אנה – אימהות נגד הסתה – לשנים שחוו לידה שקטה בסמוך לחיסון קורונה שקיבלו.
משרד הבריאות היה הראשון להסית ולפרסם אזהרת “פייק ניוז” על אותה קריאה לנשים לשתף את שעברו. פרסומי המשרד חזרו והצהירו שהחיסון בטוח. כל כך בטוח? עד כדי כך בטוח שעד היום סרב משרד הבריאות להשיב לבקשת חופש המידע לחשיפת הנתונים אודות מספר הלידות השקטות שהתרחשו בשנת 2021 לעומת שנים קודמות.
משרד הבריאות חבר אל גופי תקשורת גדולים ויחד פנו לחברת META על מנת להגביל תוכן בעמוד האינסטגרם שלנו. המהירות, והכוחנות שבה פעלו גופים כל כך גדולים כנגד מחאה שעדיין הייתה ב’חיתוליה’ לא יכולה שלא לעורר סימני שאלה רבים ומטרידים…
לידה שקטה היא אירוע קשה, קשה מנשוא. אבל מותר לדבר על זה! לידה שקטה דורשת ליווי רגשי ועיבוד והיא גורמת, לא פעם, לאישה היולדת לצלול לתהומות הנפש. לידה שקטה היא אירוע פרטי ואינטימי. יש לו גם השלכות על החיים שבחוץ. לידה שקטה שהייתה פעם אירוע של אחת ל… הפכה בשנה האחרונה לאירוע שחוות יותר ויותר נשים מבעבר. לא רק בישראל, בעולם כולו.
וכמו תיבת פנדורה ללא מפתח, כמו מרחף מעליהן טאבו גדול וחשוך – ההפלות והלידות השקטות נותרו כאבן שאין לה הופכין. עד היום, משרד הבריאות עדיין לא פרסם את מספרי הלידות השקטות שהתרחשו בישראל בשנת 2021 מאז החל חיסוני הקורונה.
קוראות לזה – מיגדור נתונים! איך יכול להיות שאותו משרד הבריאות שעקב וניטר ומפרסם נתוני תחלואה כמעט פר שעה לא סופר את הנשים שחוות טרגדיות קשות? האם משרד הבריאות ממגדר את הנתונים שברשותו ומפלה בחשיבותם?
מי אנחנו?
אמהות נגד הסתה היא קבוצת אימהות, קבוצה וולנטרית, שהחלה לפעול יחדיו אל מול ההסתה הפרועה שהשתוללה ברשתות ובתקשורת סביב דיוני כפיית החיסונים על ילדים וילדות רכים. התבטאויות קשות שהושמעו אז כנגד הורים ש’העיזו’ להשמיע ביקורת או דעות שונות צרמו כל כך והחזירו אותנו אל דמגוגיות הסתה אחרות. החלטנו אז, שלא לשתוק – להציף ולהביע את עמדותינו ואת הסכנה שבהסתה. אט אט, ולכשהתברר שמבצעי חובת החיסונים שינו את דרכם – החלו להישמע עוד ועוד עדויות קשות גם בנושא הלידות השקטות וההפלות. נשות מקצוע אמיצות, יחידות סגולה סיפרו גם את נקודת המבט שלהן. ממקרים בודדים בעשרות שנות קריירה של ליווי יולדות בלידות שקטות החלו לצוץ כפטריות אחרי הגשם יותר ויותר נשים שנקלעו למצבים קשים ומפתיעים.
בדצמבר 2021 היינו הראשונות שהעזו לפצות פה, להשמיע קול ולשאול בצורה פומבית את השאלה. האש ששרפה בשדה הקוצים הדיגיטלי לא תשתיק אותנו. לא כשעוד ועוד חברות מספרות ומשתפות ומנסות להיאחז בשותפות לדרך.

אמהות נגד הסתה

 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן