התפרצות דווחה על ספינת תענוגות של חברת נורביג’יאן בארה”ב למרות שכל הנוסעים ואנשי צוות מחוסנים במלואם

לפי גורמים רשמיים לפחות 10 מקרים של COVID-19 דווחו על ספינת קרוז נורווג’יאן שעוגנת בניו אורלינס.  כל חברי הצוות והנוסעים שמשתתפים בהפלגה חוסנו במלואם , על פי משרד הבריאות של לואיזיאנה. הסוכנות לא חשפה את מצבם של אלה שנדבקו בנגיף.

“המושל ג’ון בל אדוארדס, מחלקת הבריאות של לואיזיאנה, עיריית ניו אורלינס והנמל של ניו אורלינס מודעים ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) כדי ליזום הסכמים ופרוטוקולים קיימים של COVID-19 עם קו השייט”, אמר מחלקת הבריאות של לואיזיאנה בהצהרה.

ספינת השייט Norwegian Breakaway יצאה מניו אורלינס ב-28 בנובמבר, ועצרה במקסיקו, הונדורס ובבליז. הספינה הייתה אמורה להגיע לניו אורלינס ב-5 בדצמבר, לפי מסלול הטיול שלה. הרשויות עם משרד הבריאות הצהירו כי יותר מ-3,200 אנשים היו על סיפון הספינה.

כולם על הסיפון ייבדקו ל-COVID-19 לפני היציאה ויקבלו הנחיות  לאחר החשיפה על ידי ה-CDC. אלה שנבחנים חיוביים ל-COVID-19 ייסעו לבתיהם או יבודדו את עצמם בהתאם להנחיות ה-CDC.

“בנוסף לדרישה ש-100 אחוז מהאורחים והצוות יהיו מחוסנים במלואם, על פי פרוטוקולי הבריאות והבטיחות המקיפים של החברה, יישמנו נהלי בידוד ואיתור קשר למקרים שזוהו”, אמר הדובר.

למקור : https://resistthemainstream.org/covid-19-outbreak-reported-on-us-cruise-ship-despite-fully-vaccinated-passengers/

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן