חברת הפרלמנט כריסטין אנדרסון : ראיתי דרך השקרים שלהם…אני לא מחוסנת ואני אשאר לא מחוסנת

קריסטין אנדרסון : אנו מקיימים עוד מסיבת עיתונאים בעקבות האירועים שהתרחשו לאחר מושב הוועדה ביום שני האחרון כאשר הקולגה שלנו שאל את הנציגים של פייזר שאלה והתשובה הדהימה את כולם .מה שסיפרו לנו במשך שנתיים היה שקר ענק. האם החיסון היה אמור למנוע מאיתנו להידבק או למנוע הדבקה בנגיף ? כמו שכבר ראיתם מתגובת חברת התרופות שום דבר מזה לא היה נכון. כפי שמתברר כפייה, סגרים, מסכות , מגבלות כל זה התבסס על שקר ענק ובכל זאת הם לא יכירו בכך .

במקום זה הם פשוט ממשיכים. תוכנית הפעולה של הנציבות ל-covid-19 לקראת סתיו/חורף 2023. כפי שניתן היה לנחש הפוקוס כמובן עדיין על זריקות ה-mRNA. זה לא מפתיע הם רוצים ליישם ולתאם יוזמה ואסטרטגיות כדי לקדם ולמקד זריקות נוספות ולהשלים את הסדרה הראשונית של אלה שאפילו לא התחילו ועדיין לא מחוסנים.

מי שמפיץ את הדיסאינפורמציה אלו הם חברות התרופות וממשלות לצערי זה קורה בעיקר במדינות דמוקרטיות מערביות. הם אלה שמפיצים את המיתוסים והדיסאינפורמציה. הם אלה שמספרים לאנשים שקרים . חברות תרופות מרוויחות בגדול אבל אתם משלמי המסים תישארו עם הסיכונים. הם מתמקדים באוכלוסיות מסוימות הלא מחוסנים . 

אני מניח שבמקרה הזה הם בעצם מדברים עליי, אני עדיין לא מחוסנת ואני לא אזריק חומר רעיל לגוף שלי

הם ממשיכים לתייג את את אתם אנשים כהססנים, אנטי-מערבי ואנטי-אירופאי אירופי אתם מאמינים לזה? אז כל מי שלא מוכן להזריק הוא אנטי מערבי ? אתם יודעים, גבירותיי ורבותיי, בואו נהיה ברורים לגבי זה אתם חופשיים לעשות מה שאתם בוחרים עם הגוף שלכם זוכרים “הגוף שלי הבחירה שלי “

אין לזה שום קשר ללהיות אנטי-מערבי או אנטי-אירופאי ,בכל פעם שאני חושבת שהם לא יכלו להמציא עוד זוועה שיגרמו לעוד סבל הם בהחלט מוכיחים שאני טועה . הם מתמקדים באנשים בגילאי 60 ומעלה עם בעיות רפאיות שם אני לא רואה בעיה.  אבל אז הם מתמקדים בקבוצה נוספת ואתם באמת צריכים להתכונן לזה.לפי הגדרתם הקבוצה הפגיעה מבין אלו שיש לתת להם עדיפות לקחת חיסון עדכני (בוסטר ) הן נשים בהריון.

הם לא יודעים מה החיסון הזה עושה לילד שטרם נולד פשוט אין להם מושג ובכל זאת עכשיו הם דוחפים אותו לנשים בהריון וכל זה קורה במקביל לירידה בילודה באירופה ומדינות נוספות בעולם. אנחנו לא יודעים למה זה קרה אבל הייתי מצפה להתנהגות הפוכה וזהירות מצד מקבלי ההחלטות. זוכרים מה קרה כשהיה הפסקות חשמל בניו יורק בשנות ה-70 ? תשעה חודשים לאחר מכן ראינו בייבי בום תינוקות מימין ומשמאל כי אנשים היו בבית אבל לא הפעם.  אנשים היו כלואים במשך חודשים בבתיהם ולמרות כל זה אנחנו רואים ירידה בילודה. שאלה מעניינת ואלה השאלות שעלינו לשאול. אז רק לעדכן אותכם שהם ימשיכו לנסות, הם ימשיכו לדחוף את המטרה שלהם שאני לא יודעת מה היא .  אני רק רוצה להודות לכם על התמיכה שלכם  אנחנו כאן כדי להילחם עבור האנשים.  אנחנו רבים מול קבוצה קטנה ואנחנו נמשיך להילחם עבור זכויות אדם , חופש, דמוקרטיה ושלטון החוק .

תודה לכם “

 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן