חקלאי אורגני מקהילת איימיש עומד בפני קנס ומאסר על ייצור בשר נקי מרעלים

עמוס מילר מנהל חווה המנוהלת בצורה הוליסטית פנסילבניה שבה הוא מגדל פרות, תרנגולות וחזירים. החיות בחווה בת המאה שנה גדלו ללא שימוש בכימיקלים ותרופות הנדרשות על ידי משרד החקלאות האמריקאי (USDA). לדברי מילר, הוא מגדל את החיות שלו באופן שהוא מאמין שאלוהים התכוון שיגדלו אתם – בהתאם לטבע.

עם זאת, שופט פדרלי הורה לחקלאי האמיש להפסיק ולמנוע כל מכירות של הבשר האורגני שלו. אותו שופט גם חייב את מילר לשלם 250,000 דולר עבור “בזיון בית המשפט” בקיץ שעבר. הוא הוסיף כי החקלאי צריך לשלם 50,000 דולר ראשוני כדי להימנע ממאסר. כדי להחמיר את המצב, מרשלים חמושים של ארה”ב פשטו על רכושו, חנות החווה והמקפיאים שלו בהוראת השופט הפדרלי. הם השמידו מלאי של כל הבשר כדי להבטיח שהוא לא יוכל עוד למכור או לשחוט  חיות.

מילר, המנהל רשת פרטית לחלוקת מזון לחברים בלבד, טען כי הממשל הפדרלי תובע אותו על כך שהוא נוהג בחופש הדת שלו באופן שבו הוא מגדל ומכין אוכל. “החברים מסביב רוצים בשר טרי ללא כימיקלים, חומרים משמרים או תרופות.  כ-400 חברים  חתמו על הסכמה המציינים את המודעות שלהם לכך שהבשר אינו מעובד במפעלים שנבדקו על ידי ה- USDA או מטופל בחומרים משמרים.

לינק למקור באנגלית

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן