כותב אלון מזרחי : לא מבין למה הולכים לכפות חיסון ילדים בני 5-12 לקורונה ?

אף הורה בישראל – באמת, אף הורה בישראל – לא מבין למה הולכים לכפות חיסון ילדים בני 5-12 לקורונה.

זה בגלל שאף הורה בישראל לא חווה את הקורונה כסכנה לילדים בגילאים האלה.

זה בגלל שאף הורה בישראל לא נתקל בילדים בגילאים האלה, או קרוב לכך, שנפגעו בצורה רצינית מקורונה.

לא אני, ולא אתם.

ובכל זאת הממסד מתעקש לחסן את כל הילדים – כל הילדים – נגד קורונה.
למרות שהוירוס לא מסוכן להם, ולכן החיסון לא נדרש להגנה עליהם.
למרות שהחיסון לא עוצר הדבקה, ולכן לא יגן על סביבתם.

בכל זאת הממסד מתעקש לחסן את כל הילדים, עד האחרון והאחרונה שבהם. לא את הילדים שנמצאים בסיכון; לא את הילדים שחולים במחלות אחרות; את כל הילדים. כולם כולם כולם. כולל מחלימים.

למה?

אנחנו לא יודעים למה. אין הסבר מניח את הדעת. ואין תחושת סכנה: בחלוף שנתיים כמעט, התחושה הברורה והמגובה לחלוטין בסטטיסטיקה היא שהילדים מוגנים באופן טבעי בצורה הטובה ביותר. הרבה יותר מכל מבוגר מחוסן. שמדובר במחלה קלה מאוד עבורם – רובם המוחלט בקושי יידעו שהם נדבקו ובכלל לא יצטרכו ללכת לרופא.

אז אנחנו לא רוצים להיות חשדניים סתם, ואנחנו אומרים: בואו נסתכל ונראה מה כתוב בהסכם של הממסד עם חברת התרופות. אנחנו יכולים לראות?
לא.
למה?

יש כל מני דברים מהותיים ובסיסיים שאנחנו לא יודעים *כי מסתירים אותם מאיתנו בצורה מכוונת*. אנחנו לא מנחשים שהם מסתירים, אנחנו יודעים שהם מסתירים. את ההסכם עם פייזר, את הפרוטוקולים, את הסיבה האמיתית לחיסון כלל האוכלוסיה, מתינוק עד זקן, בלי הסבר מניח את הדעת, בלי סיכון לחלקה המכריע. את כל זה אנחנו יודעים.

אבל זה לא כל מה שאנחנו יודעים. אנחנו יודעים שחיסוני mRNA מסוכנים ללב. אנחנו יודעים את זה, כי התגלו עשרות אלפי מקרים בעולם. כבר. התגלו, בלשון עבר. אנחנו יודעים שהחיסונים האלה משבשים מערכות בגוף האישה. כבר.

אנחנו יודעים שנעשה מאמץ ממסדי לא קטן לא לעקוב אחרי תופעות לוואי ולא לדווח עליהן. אנחנו *יודעים*. אלה לא השערות בשלב הזה.

ואנחנו אולי לא יודעים, אבל אנחנו יכולים להעריך בסבירות מאוד גבוהה שאיסוף תופעות הלוואי לכדי מידע שימושי ונגיש לציבור לוקח שנים, בוודאי כשהמערכת הרפואית כולה מגוייסת לטובת הנרטיב מקדש החיסונים, כלומר יש צורך במאמץ שכנוע עצום, פנימי, בתוך ממסדי הרפואה, כדי לעשות שינוי נרטיבי שיאפשר את היפוך הכיוון, או את סיכון הנרטיב הקודם – שימוטט את המוניטין של רופאים וממסדים בצורה חסרת תקנה.

תחשבו שיתגלה שהחיסונים הרסניים ואפילו קטלניים – האם תסתכלו על איזשהו רופא אי פעם אותו דבר? על משרד הבריאות? כנראה שלא. הממסדים העצומים שמושקעים בנרטיב הזה יודעים זאת היטב, והם יילחמו עד הסוף כדי שנרטיב אחר, חלופי, לא יצמח.

אבל כל זה לא ממין העניין עכשיו, כשחיסוני ילדים קטנים על הפרק. זה פרק חדש בתולדות ההיסטריה השלטונית של השנתיים האחרונות.

ואני חושב שכשהשלטון עושה צעד כל כך רחב ובלתי הפיך, עם השלכות כל כך עצומות על נפש החברה והיחיד, מטעמים שהוא משאיר בחושך, זו לא זכות, פריבילגיה או תחביב לפצוח באי ציות אזרחי. זו חובה.

כשהשלטון, הממסד, מתעקש להזריק בכוח תכשיר מסוכן בוודאות לילדים שהנגיף בוודאות לא מסוכן להם, בלי לספר למה, בלי חשיפה מלאה ומוחלטת ללא כל סייג של כל הסכם, כל ישיבה, כל פרוטוקול – חברות וחברים שלי, אנחנו נמצאים בעיצומו של פשע שלטוני מהדרגה הראשונה.

מה שהולך לקרות עכשיו זה שחיסוני הילדים יתחילו בשבוע שבועיים הקרובים, בתוך בתי הספר, בכפיה, ברמיה, בכוחנות, בבלגן ישראלי טיפוסי, בשילוב הרובוטיות האטומה של השלטונות בעידן ההייטק. בדיוק באותו זמן יתחיל הגל החמישי, והוא ייגמר בערך עם תום מבצע החיסונים.

חודשיים שלושה אחר כך הסיפור יחזור על עצמו, הפעם עם חיסוני פעוטות ותינוקות, וחיסון רביעי. בינתיים, כל יום שעובר תחת המעטה הכבד הזה של חשאיות ומעיכה שלטונית משהו בנו נכבה, כל יום עוד קצת. הצלילות אובדת, היכולת לדרוש דין וחשבון מהממסד נגוזה, האמפיה לאחינו בני האדם נמוגה, והמוכנות שלנו לעשות כל דבר רק שיעזבו אותנו בשקט הולכת ומתעצמת.
ואני אומר לכם: כשהממסד כופה על החברה והאדם בצורה כזו, משלח אוכלוסיות אלה באלה בצורה כזו, משסה, מסתיר, משקר, אי ציות אזרחי הוא חובה. זה החיסון הכי דחוף וחשוב עכשיו. לפני הכל.

את חיסוני הילדים חייבים לעצור. אל תסכימו להיות חלק מהמהלך הזה. אל תסכימו לשוט כמו בולי עץ על הנהר המזוהם הזה, של מניפולציה וכפיה שלטוניות. אל תסכנו את הילדים בתופעות לוואי חמורות, ואל תהפכו אותם לחיילים במלחמה שאתם אפילו לא מבינים, עם חרמות וסכסוכים בתוך גנים ובתי ספר שיקרעו לגזרים את מה שנותר מאיתנו ומנפש הילדים אחרי שלוש שנות לימודים של התעללות מערכתית שיטתית שעושה דהומניזציה ודיסאוריינטציה איומה לכל הילדים ולכל הצוותים החינוכיים.

תגידו לא לחרא הזה. שיחסנו ילדים בסיכון. שיחכו עוד שנה או שנתיים כדי לראות שאין סכנה אקוטית לחיי הילדים. שיגלו את כל הקלפים שלהם, ונוכל לקבל החלטה מבוססת.

ככה, במצב הנורא הזה שהממסדים בישראל הביאו אותנו אליו – חיסון הילדים חייב להיות קו פרשת מים. כאן זה יעצור. כאן אנחנו נשחרר את עצמנו מההיסטריה והשקרנות הכפייתית של ראשי הממסדים. עד הילדים.
לא לחכות לאסון. למנוע אותו – עכשיו

זהו.

הערה 1

  1. בשום אופן לא לתת יד לשקרים ולשיגעון הזה ..להיתאחד ולגאול את עצמנו מהאופל שבא לדכא את כוחנו ולהחזיר אותנו להיות עבדים במצרים ..

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן