כותב גדי וילצ'רסקי: אני לא מאמין לאף מילה שיוצאת מהפה של נפתלי בנט

ראש ממשלה שחשוף לכל המידע הקיים, שהודיע על מצב חירום, שהתריע בפני גל תחלואה קטלני ואז איפשר לקרובים וליקרים לו מכל לטוס – כנראה שהוא משקר. אתם יודעים מה? אני גם לא בטוח שהילדים שלו באמת התחסנו. אני כבר לא אתפלא מכלום.

אין לי אמונה במשרד הבריאות. כבר שנים שאני חשוף למידע ולהוכחות שמשרד הבריאות פועל לפעמים משיקולים זרים, ושטובת האזרחים היא לא בעדיפות עליונה אצלו. לא מאמין לניצן הורוביץ. ולא מאמין שאחרי שהסבירו לנו שהמחלה לא מסוכנת לילדים, עכשיו מפעילים עלינו לחץ לחסן את ילדינו.

לא צריך להיות מתנגד חיסונים כדי להבין שהממשלה מרמה אותנו. מי שרוצה – שיתחסן, תעשו מה שנראה לכם, אבל תבינו שלא סופרים אותנו; תבינו שאנחנו, האזרחים, בתחתית סדר העדיפויות.
וכשהאזרחים מבקשים תשובות, כשמבקשים הם לבדוק ולתהות מדוע המידע חסוי ומושחר, משחירים את פניהם ומקטלגים אותם כהזויים מכחישי מדע, למרות שחלקם מחוסנים בני מחוסנים!
ובאתר של משרד הבריאות קל לראות שרוב המלינים התחסנו מנה אחת ואפילו שתיים, וכשהם זועקים על תופעות הלוואי הלא-מדוברות מיד מתייגים אותם כטרולים אנרכיסטים!
וכשרואים האזרחים שמקבלי ההחלטות מצפצפים על החלטותיהם שלהם, מבינים האזרחים שהבדיחה על חשבונם, שכנראה הפוליטיקאים יודעים איזה דבר וחצי שאין הם חולקים איתנו.

ועכשיו משתמשים בחיסון כדי להפריד בינינו, כדי לחלק אותנו שוב למחנות, כדי שנריב אלה עם אלה במקום להסתכל למעלה ולראות שמשתינים עלינו.
אני שומע עכשיו את תומכי הממשלה הקודמת ששמחים לאיד ״רציתם שינוי אה?״
מה אתם שמחים?! שנוכחנו לדעת שכל הצדדים דופקים אותנו? שאנחנו רואים שגם אלה וגם אלה משתינים עלינו? מה יש לשמוח??? הממשלה הזאת ממשיכה את מעיכת זכויות האזרח שהתחילה הממשלה הקודמת, או כמו שאומר הפתגם הידוע ״דברים שאלי אבידר ראה משם לא רואים מכאן״. אז עכשיו יש ראש ממשלה שקרן בלי כתבי אישום וראש ממשלה רזרבי עם שיער נהדר שהפר את כל הבטחות הבחירות שלו. זה השינוי. זה הריפוי. ולאף אחד אין סיבה לשמוח!

החיסונים הם לא העניין, מה שחשוב זה זכויות האזרחים. מה שחשוב זה הגבול שאסור לשלטון דמוקרטי לחצות, החל מהפעלת שירותי ביון על האזרחים וכלה בסגרים ומחיצת כבוד האדם. שר אוצר שמלגלג על אזרחים ושולח אותם להחליף מקצוע, כאילו מדובר בהחלפת תחתונים!!! במקרה פגשתי אתמול מדריכת תיירים בת 58 שלא יכולה לספוג את העלבון הזה, שלא מספיק שהיא מרוסקת – גם שר האוצר לועג לה ושולח אותה להתחיל מחדש במקום לפצות. בושה.
וכל זה קורה כי אנחנו מאפשרים להם, כל זה קורה כי אנחנו רבים אלה עם אלה, וכבר התריע הנביא רינו צרור ואמר ״יהודים פעם שלישית״;
זהו מבחן לאדם באשר הוא אדם, זהו מבחן לחברה כולה. בקרוב המבול.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן