כנראה שהמשבר הבא הולך להיות משבר אקלים

צריך להתחיל מהפתרון כדי להבין למה. אנחנו בכלל לא נכנסים לשאלה האם יש או אין משבר אקלים או התחממות גלובלית ומה הסיבות לזה האם זה קשור לבני אדם , לתעשייה או תהליך טבעי של כדור הארץ ?
בכל מקרה תאגידים וגופים גלובליסטים הולכים לנצל / להנדס את המצב לטובת הצרכים שלהם .
למי שראה את השקר וניצול ציני של הממסד במהלך מגפת קץ האנושות רואה את האג’נדה גם עכשיו .
הפתרון או המטרה תמיד יהיה שליטה, צמצום זכויות הפרט וחדירה לפרטיות. יש גם הטוענים שיש כאן עניין של צמצום אוכלוסיה בעולם אבל ברשותכם אנחנו לא ניכנס לזה.
בכל מקרה אותם גופים הולכים להגיע ליעדי שליטה השאלה רק עד כמה אנחנו כלל האזרחים בעולם הולכים להתנגד לאותה אג’נדה ומה הולכות להיות ההשלכות של ההתנגדות שלנו.
את הפתרונות כולנו כבר מכירים בדמות של : כסף דיגיטלי , צמצום מזומן , צמצום צריכת בשר,מעבר למזון מהונדס, חרקים , דרכון דיגיטלי , ערי 15 דקות , צמצום רכבים , בתים חכמים , ערים חכמות …. אפשר להמשיך לפרט אבל בגדול אפשר לסכם שרובם מתחברים לאותה נקודה של שליטה בצורה טוטלית באוכלוסיה.
משבר אקלים הולך להיות תירוץ מושלם להכניס את הנורמלי החדש, אבל כדי שנקבל את כל הגזרות בזרועות פתוחות צריך לייצר לנו משבר גלובלי שכולנו נרגיש אחריות קולקטיבית לעשות הכל עד כדי שלילת זכויות ייסוד ופגיע בפרטיות כדי להיות חלק מהפתרון .
מי שלא הולך להתיישר עם אג’נדה של משבר אקלים הולך להיות חלק מהבעיה בדיוק כמו במשבר הקורונה . המתנגדים לשינוי הולכים להיות מכחישי מדע , מתנגדי משבר אקלים , מה לא אכפת לכם מהסביבה ……..
יכול להיות שיהיה קיץ חם מהרגיל עם גלי חום ויכול להיות שלא מה שבכל מקרה אנחנו צריכים לזכור שהתקשורת כבר מוכנה עם האצבע על הדק למשבר הבא ובדיוק כמו לפני שלוש שנים כל ערוצי החדשות הולכים להתיישר לאותה אג’נדה בלי לשאול שאלות , בלי ביקורתיות והרבה מאוד השתקה וצנזורה .
שיהיה לנו משבר נעים

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן