מורה נבוכים “לדמוקרטיה” בישראל

בחודשים האחרונים ראינו קמפיין מתוזמן שהגיע לשיא השבוע עם השבתה של המשק , סגירות נתב”ג , קניונים , מערכת החינוך סגר לאומי. למי שזוכר בדיוק לפני 3 שנים היינו באותו סרט של הכרזות רק שאז זה היה בתירוץ של מגפה והיום אנחנו רואים את את אותה הטרמינולוגיה רק בתירוץ אחר . גם הפעם קמפיין “הדמוקרטיה” היה מנוהל ברשתות החברתיות , בתקשורת וגם ברחובות . אפשר לומר שזה מחאה עממית הכי מתוזמנת שראינו איי פעם, הצגה לאזרחים .

קל מאוד להידבק ברוח “הדמוקרטיה ” של המפגינים בתל אביב נגד הרפורמה ובעד בג”ץ. אותו בג”ץ שאמור להיות כלב השמירה של זכויות יסוד כמו כבוד האדם וחופש העיסוק . האם מישהו שואל את עצמו איפה היה בג”ץ במשך שנתיים שהייתה כאן דיקטטורה של התו הירוק ? אנשים נזרקו מהמרחב הציבורי , אזרחים חולקו לסוג א וסוג ב , עובדים\מורים נזרקו ממקום עבודתם בגלל שלא הסכימו להשתתף בניסוי , אזרחים שלא יכלו להגיע לביתם באילת כי העיר הוכרזה כעיר ירוקה, איכוני שב”כ אחרי אזרחים , חדירה לפרטיות ועוד ועוד ועוד איפה היה בג”ץ במשך שנתיים ? למה אז הוא לא שמר על הדמוקרטיה למה אז התקשורת הממסדית לא הרימה קול צעקה נגד הדיקטטורה של ביבי או של ממשלת שינוי שעשתה בדיוק את אותו הדבר כמו שממשלה הקודמת ? איפה היו כל אבירי זכויות האזרח ?

לבג”ץ בדיוק כמו לפקידים מושחתים בכנסת לא אכפת מהאזרח הקטן לשניהם בסוף יש את אותה המטרה של שלילה ועוד נגיסה בזכויות הפרט. זה תמיד יהיה הפתרון של משבר מהונדס כמו קורונה , משבר אקלים , בעיות ביטחוניות , רפורמה משפטית בסופו של דבר תמיד הפתרון שאתם האזרחים תתנו לבג”ץ או לכנסת לקחת לכם את זכויות הפרט מרצון , אבל כדי שזה יקרה צריך לייצר בעיה שהפתרון שלה ידוע מראש למי שתכן את הבעיה.

הפגנות נגד הרפורמה מתנהלות בצורה מאורגנת ומי שלא רואה את זה פשוט בוחר לסגור את העיניים איפה שנוח לו , הנה דוגמאות מתוך עמוד פייסבוק של אדם אטיאס  שקשה שלא לשאול את עצמך מי עומד מאחורי כל הדבר הזה?

הכירו את דניאל לוביצקי.
האיש שהוא הקשר הישיר בין המחאה המהונדסת ברחובות ישראל לבין ה wef שהוא הפורום הכלכלי העולמי, ולמי שלא מכיר את הפורום הכלכלי העולמי תעשו שיעורי בית .

והנה עוד כוכבת ראליטי ישראל, שקמה ברסלר ממובלי “המחאה” חוקרת במכון ויצמן ומשתתפת במחקר מאיץ החלקיקים בשוויץ. מיוזמי המחאה “הדגלים השחורים” , שקמה מובילה ויזמה את מייצג השפחות שנראה טוב בתקשורת הממסדית .

אנחנו בטוחים שאנשים שיוצאים לרחובות מפגינים כי הם באמת מאמינים בליברליזם ואכפת להם ממדינת ישראל ואנשים סביבם, רק שהם לא מבינים את המניפולציה והנדסת התודעה שמתרחשת כאן בחסות התקשורת וקמפיין ברשתות החברתיות על הגב שלהם. הנה דוגמה לכמה ממובילי המחאה שעד לפני רגע בתקופת הקורונה דרשו דיקטטורה נגד אנשים שלא רצו להשתתף, בניסוי . לסגור את האנשים בכלא , כפייה , לזרוק אתם בלב ים כמו שרני רהב אמר, הורוביץ שקידם את התו הירוק ועוד פניני חוכמה של אתם האנשים שיוצאים עכשיו לרחובות ומפגינים בעד ” הדמוקרטיה ” . פרדוקס שלא ניתן להסביר בתקופת הקורונה אף אחד לא התנגד לדיקטטורה ושלילת זכויות יסוד אבל עכשיו אתם הגופים ואנשים צועקים חובה להתנגד . ( חובה היא לא מילה דמוקרטית )

אפשר להמשיך בדוגמאות נוספות אבל למי שלקח חלק פעיל בהפגנות נגד התו הירוק מבין את ההבדל בין 2 המחאות . אז המחאה צמחה מלמטה מאנשים בעד חופש ללא תנאים . התקשורת הפכה את המפגינים להזויים , מתנגדים , סרבנים ולא נתנה במה למרות שגם אז היו עשרות אלפי אנשים כל מוצי שבת ברחובות . איפה הייתה  התקשורת או קמפיינים מתוזמנים ברשתות החברתיות ? הפעם אפשר לראות איך התקשורת מחבקת את המפגינים והופכת אתם לגיבורים ואת מי שלא מתנגד לרפורמה להזוי . שוב אותה טרמינולוגיה הפרד ומשול מה שמשתנה זה התפאורה .תזכרו שבסוף הדרך הפתרון תמיד יהיה לקחת מהאזרחים מרצון עוד זכויות ממה שעדיין יש לנו ולתת עוד כוח לאדונים בדמות ממשלה , בג”ץ , ארגון הבריאות העולמי , הפורום הכלכלי וגופים נוספים שעומדים בקדמת הבמה. גופים ואמנות שאף אחד מאיתנו לא בחר אבל בעתיד הלא רחוק אנחנו הולכים לתת להם את הכוח להחליט על המציאות של כולנו בדיוק כמו שקרה בקורונה .

אתם בטח שואלים את עצמכם אבל מה המטרה של כל מה שקורה כרגע ? תרשו לנו להיות קונספרטיביים כי כדי להבין מה או מי עומד מאחורי כל זה צריך להפנים את העובדה שיש גופים חזקים ואתם יכולים לתת להם איזה שמות שתרצו כמו דיפ סטייט , תאגידים שונים , טייקונים… אנשים אלה הם מיעוט קטן ששולטים באזרחים מאחורי הקלעים ושם הם רוצים להיות מאחורי הקלעים.  הדמוגרפיה במדינת ישראל מאוד ברורה יש כאן רוב של אנשי ימין , ביביסטים , דתיים חרדים במדינה והרוב הזה מתרבה בקצב מהיר, מהיר הרבה יותר מהצד השני. בדיוק בגלל זה לדיפ סטייס יש צורך לשלוט באזרחים לא דרך דמוקרטיה (שלטון הרוב ) אלה בדרכים אחרות מבלי שאתם נתינים תתמרדו נגד האדונים שלכם .

כדי לנרמל לאזרחים ( שאתם הרוב )לתת את השליטה למיעוט, הוא מראה לכם דוגמה חיה מול העיניים כדי להרגיל אתכם למצב. אלפי אנשים יוצאים לרחובות וצועקים דמוקרטיה מבלי להבין מה זה אומר. הגדרה מילונית של דמוקרטיה היא שלטון הרוב . אנחנו לא נכנסים כרגע לפוליטיקה בעד ביבי , גנץ , שמאל או ימין זה לא רלוונטי כולם אותו דבר.  אם באותה נקודת זמן בממשלה היו יושבים שמאל , ערבים , חרדים היינו אומרים את אתם הדברים כי לאף אחד מהם לא אכפת ממכם האזרחים או מהזכויות שלכם. הם רק שחקנים (פרזנטורים ) שנבחרו כרגע לייצג את השינוי הקרוב .

דמוקרטיה היא שלטון הרוב , אתם הרוב אבל מנסים לנרמל לכם מצב שהרוב לא שולט ולא קובע את הכללים של המשחק מעכשיו מי שקובע את החוקים זה האדונים שלכם בדמות בג”ץ , ארגון הבריאות העולמי במשבר בריאותי הבא, הפורום הכלכלי במשבר כלכלי או גופים אחרים שאתם לא בחרתם כי אתם( הרוב בעולם ובישראל ) כבר לא קובעים את הכללים . אתם האזרחים תתנו את החופש שלכם מרצון לאתם גופים כדי לקחת ממכם את הבעיות שהם עצמם יצרו כדי לדחוף אתכם לאן שנדרש .נחזור על זה שוב אתם תתנו את החופש שלכם מרצון כדי לקחת ממכם בעיה שהם עצמם יצרו .

שאלה שבט מעניינית אנשים רבים האם ביבי הוא אביר זכויות אזרח שמנסה להגן על הדמוקרטיה ( שלטון הרוב ) או שהוא חלק מההצגה ? האמת זה לא משנה כי בסוף בשתי המקרים אנחנו נותנים את הזכויות שלנו מרצון לממשלה , בג”ץ או גופים אחרים שלא הולכים להגן על זכויות הפרט ברגע האמת, בדיוק כמו שזה קרה בקורונה. לכל מי שצועק שרק אם היה לנו חוקה כל הצרות שלנו היו נעלמות צריך להסתכל על ארה”ב , שם להבדיל מישראל יש חוקה אבל זה לא עזר לאזרחים בתקופת הקורונה הזכויות שלהם נשללו בדיוק כמו שזה קרה כאן או בסין . לענייני ביב בהתחשב בעובדה שהוא היה זה שהפך את אזרחי מדינת ישראל לשפני ניסיונות של פייזר כנראה שגם הוא שחקן שהומלך בפעם האחרונה לעשות צעדים קיצוניים כדי לגרום לתסיסה פנימית אשר תוביל אותנו לפתרון מתוכנן מראש .

כבר עכשיו אנחנו רואים המשך הצגה, המלך עולה על הבמה אומר שהוא אוצר את הרפורמה אבל באותיות קטנות הממשלה מכריזה על הקמה של משמר לאומי או במילים אחרות שלטון צבעי ברגע שיבוא הרגע הנכון להפעיל אותו כי בסוף הדרך תמיד יהיה שלילת זכויות יסוד של האזרח הקטן בין אם אתם שמאל , ימיםן, ערבים, יהודים , דתיים או חרדים .

   

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן