מחקר חדש של משרד הבריאות הישראלי מראה שחיסון קורונה מגביר את הסיכון למוות

משרד הבריאות הישראלי פרסם באופן סמוי מחקר חדש המספר שחיסוני קורונה מעלים משמעותית את הסיכון למוות לפחות 180 יום לאחר החיסון.

המחקר מראה שהחיסון מעלה בהדרגה את הסיכון למוות לאורך זמן עם שיא לאחר 4 חודשים מהזריקה. זו הסיבה שכל כך קשה לראות בהשוואה לחיסון שגורם למספר עצום של מקרי מוות זמן קצר לאחר הזריקה. אבל הם לא מאשימים את החיסון. במקום זאת הם טוענים שהעלייה בתמותה נובעת מהשפעות הבריאות של  החיסון הבריא , טיעון מזלזל שאין לו בסיס ראייתי כלשהו במציאות .

המחקר גם מראה ברור מאוד שהחיסונים מגבירים אירועים קרדיו-וסקולריים חמורים בגילאי 12-29 לאחר הזריקה עם שיא ביום 3 שאף אחד לא צריך להתעלם ממנו, אבל כולם מתעלמים ממנו כולל האנשים שכתבו את המחקר! הם כתבו, “התוצאות לגבי אירועים קרדיווסקולריים בסמוך לחיסון לא הצביעו על סיכון עודף 30 יום לאחר החיסון”. ברצינות?!? תצטרך להיות עיוור לחלוטין כדי לא לראות את השפיץ העצום ביום השלישי לאחר הזריקה.

הדו”ח

הדו”ח בוחן את כל אלה שחוסנו בשתי מנות עד סוף אוקטובר 2021 (לפני תחילת גל האומיקרון) שמתו במהלך 60 יום המעקב מהחיסון ושלא היו חיוביים לקורונה (1815 מקרים) .

הערה: הם לא מספרים לנו כמה מקרים לא נכללו. לדוגמה, אנשים רבים מקבלים את החיסון וחולים במהירות COVID ומתים.

איור 1 מציג את התפלגות מספר מקרי המוות לפי משך הזמן מאז החיסון ועד 60 יום .

איור 1. יום מזריקה מס’ 2 ועד למוות. לחיסון בטוח כל העמודות צריכות להיות באותו גובה. זה אמור להיות קו שטוח לחלוטין. האם זה נראה לכם שטוח?

המדענים לא יכולים או לא מנסים להסביר את העלייה העצומה מ-10 ל-20 מקרי מוות ביום ליותר מ-70 מקרי מוות ביום.

מקרי מוות לאחר החיסון אמורים להיות קו שטוח אם החיסון בטוח

 אם יש לכם אוכלוסייה גדולה, זה יהיה קו שטוח לחלוטין אם אתם מודדים ימים לאחר אירוע לאירוע בטוח לחלוטין שמתחלק באופן שווה לאורך זמן. התרשימים הבאים לקוחים ממחקר אחר משווה חיסון נגד שפעת וחיסון דלקת ריאות פנאומוקוק. כל הקווים שטוחים.

איור 2. ימים עד למוות מחיסון נגד שפעת שניתן ברבעון הראשון של 2021. מכיוון שזה חושב עבור הרבעון הראשון, תראה שונות עונתית בעקומה, אבל גם עם זה, אתם יכולים לראות שזה לא כל כך משתנה.
איור 3. זהה לאיור 2 אבל עבור החיסון נגד דלקת ריאות . אם זה לא היה מוגבל לרבעון הראשון, הייתם רואים קו הרבה יותר שטוח.

נתוני המוות המלאים

הנה כל הנתונים של 200 יום לאחר החיסון . העלייה בתמותה מגיעה לשיא לאחר 4 חודשים לאחר מנה מס’ 2 של פייזר. כל העקומה הזו הייתה צריכה להיות שטוחה. זו הסיבה שכל כך קשה לקשר בין מקרי מוות שנגרמו מחיסונים לחיסון: כי מקרי המוות כה מפוזרים לאורך זמן ואינם מתרחשים מיד לאחר החיסון.

איור 4. זוהי גרסה מורחבת של איור 1. הסיכון שלך למוות לאחר זריקה מס’ 2 מגיע לשיא ב-4 חודשים לאחר הזריקה. אם זה היה חיסון בטוח, כל העמודות היו באותו גובה.

המחקר גם הראה שהחיסונים גורמים לילדים ללקות בהתקפי לב ולמות

האם תהיתם לגבי כל הילדים הצעירים שמתים מהתקפי לב? האם הם יכולים להיגרם מהחיסונים? מחקר חדש זה מראה שכן .

איור 5. מציג אירועי לב אצל אנשים בגילאי 12 עד 29 . רואה את השיא ביום השלישי ? לדברי עורכי המחקר, אין כאן מה לראות. כמו שכבר אמרנו אם זה היה חיסון בטוח  כל העמודות היו באותו גובה. האם העמודות האלה נראים לכם באותו גובה? מה שאנחנו רואים ביום השלישי זו סיבתיות ואין דרך אחרת להסביר את זה.

זה מטורף תחשבו כמה ילדים או צעירים בריאים אתם מכירים שמתו מקורונה ? לא עם 1-5 מחלות רקע קשות בריאים לגמרי ? כנראה שאפס

אז למה אנחנו מחסנים ילדים בריאים ומסכנים אתם ללא שום תועלת? רק על תגידו לי כדי להציל את סבתא כי החומר הגנטי שהוזרק לילדים בריאים בתמורה לפיצה או גלידה לא מונע הדבקה!!!  הקונספירטורים המסוכנים אמרו את זה לאורך כל הדרך אבל אף אחד לא הקשיב. בדיעבד אנחנו יודעים שחברות התרופות לא עשו אף מחקר בנושא אבל הם היו צריכות ” לרוץ עם המדע ” ולהפיץ דיסאינפורמציה דרך ממשלות וערוצי תקשורת בעולם. חשוב לציין התרשים הזה מיועד רק לאירועי בית חולים מסוימים בישראל . זה לא מראה את כל הצעירים שמתו מאירועים קרדיו-וסקולריים לאחר החיסון בבית החולים או בבית. סביר להניח שהתרשים הזה הוא רק קצה הקרחון בגלל מגבלות שיש על מידע .

אם אנחנו מאמינים למספרים של משרד הבריאות יש בישראל לפחות מליון או יותר לא מחוסנים בכלל, אף אחד מאתם אנשים לא מתחרט שלא לקח את החומר הגנטי של פייזר , אף אחד !!!  עד שלא יהיה מחקר אמיתי שלא ממומן או מנותב על ידי חברות התרופות או משרד הבריאות שמשווה בין מחוסנים ללא מחוסנים אנחנו לא נבין את גודל האסון שקורה מתחת לאף שלנו . המחקר כאן משווה בין מחוסנים למחוסנים אחרי 30 יום . בדיוק כמו כל מחקר בטיחות אחר שמשווה בין חיסון מעודכן לגרסה הקודמת שלו , אף פעם אין השווה של מחוסנים מול פלסבו אמיתי .  

עובדת בונוס עד שנת 2021 לא היה יום דפיברילטורים בתפוצה כל כך רחבה כמו שאנחנו רואים בשנתיים האחרונות  , לא היה יום מודעות לזה ורוב האוכלוסייה בישראל בכלל לא הכירה את השם .

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן