מתווה הבידידים החדש לילדים ותחזית לעתיד הקרוב

לפי המתווה החדש שייכנס לתוקף ביום חמישי הבא כל הילדים מתחת לגיל 18 יידרשו לבצע שתי בדיקות קורונה בשבוע . בהתחלה זה נשמע רע אבל לא תאמינו זה הדרך המיוחדת של משרד הבריאות לרדת מהעץ . ראשית חשוב לציין שלא יהיה שום הבדל בין ילד מחוסן לילד לא מחוסן כולם נדרשים לעשות שתי בדיקות בשבוע ללא הבדל גזע מין או סטטוס התחסנות . זה דבר נהדר לילדים ולרוב ההורים שעמדו בלחצים בחודשיים האחרונים, חדשות פחות טובות להורים שלא עמדו בלחץ וכן עשו חיסון לא בגלל שהם מאמינים במגפת קץ האנושות אלה בגלל לחץ ורצון לסיים עם הבידידים הקרוב. 

עכשיו נבין מה קורה עם הבדיקות, לפי המתווה החדש כל ילד נדרש לעשות 2 בדיקות שבועיות בבית ולהגיע עם התוצאה לבית ספר אבל השאלה מה יקרה בשטח.  ברור לכולם כולל משרד הבריאות שאם אתה מאפשר להורים לעשות בדיקות בבית כולנו הולכים קצת לעגל פינות במיוחד שרוב ההורים לא ממש מאמינים שיש כאן מגפה או סכנה לילדי ישראל מוירוס שלא תקף אתם בשנתיים האחרונות. 

אז מה באמת יקרה ? רוב ההורים לא באמת הולכים לבצע את הבדיקה בבית וגם מי שכן יוכל לדווח מה שמתאים לו לפי רמת האמונה שלו במגפת קץ האנושות או הצדקה לעשות בדיקות אינסופיות לילדים בריאים . 

כולנו רואים מה קורה בעולם וזה לא קרוב לדיסטופיה של ארץ הקודש. ברוב המדינות בעולם תלמידים ממשיכים בשגרת לימודים די רגילה ללא בדיקות , בידודים , תו ירוק או כפיית מסכות . לא צריך ללכת רחוק כדי להבין שמשהו מאוד מהונדס קורה במדינת ישראל אם רק נקפוץ רגע לביקור אצל השכנים שלנו ברשות הפלסטינית נראה שגרת חיים בבתי ספר ללא כפייה וללא בדיקות. 

נחזור למה שיקרה כאן בזמן הקרוב . בחודש האחרון ובמיוחד בשבועיים האחרונים לפי הדש בורד של משרד הבריאות ראינו 350-450 אלף בדיקות קורונה ביום . יחד עם הבדיקות התחלואה עלתה ונוצר גל מלאכותי של בדיקות במקביל לתעמולה בלתי פוסקת של השלטון לחסן ילדים בריאים.  בגדול אפשר לומר שלא הלך להם רוב ההורים בחרו לא לחסן ילדים למרות הלחץ והבידודים.  משרד הבריאות לא יכול פשוט לרדת מהעץ אז הוא עשה את זה בהדרגה . 

רוב הבדיקות שראינו בשבועות האחרונים הגיעו מילדים בגילאים 0-19 לכן ברגע שנפתח את האופציה של בדיקה ביתית אנחנו נראה צניחה של כמות הבדיקות יחד עם צניחה של כמות המאומתים . במילים אחרות המתווה יכנס לתוקף ביום חמישי הבה ותוך כמה ימים אנחנו נראה את סוף הגל המלאכותי שלא היה .

רוב הבדיקות בגילאים 0-19

הגל החמישי נגמר אבל השאלה אם יש מה לשמוח ? האם הצעד הזה הוא זמני או שממשלת ישראל ירדו סופית מהרעיון לחסן ילדים ?

דבר נוסף קרה היום וחשוב מאוד לציין אותו, ללא שום הכנה מוקדמת משרד הבריאות אישר מתן בוסטר לילדים מגיל 5 . נעזוב רגע בצד את העובדה שאין שום מחקר או מדע מאחורי הצעד הזה בנוסף הוא גם לא רציונלי בשום צורה . מעל %80 מההורים בישראל בחרו לא לחסן את ילדיהם אז למה משרד הבריאות חושב שאנחנו נעשה את הצעד הזה עכשיו ?

קשה להגיד אם נסיון של משרד הבריאות לחסן ילדים בריאים נגמר ולא יחזור כל עצמו זה מלחמה ארוכה ולא ברור מתי היא תיגמר . מה שכן אפשר לומר שניצחנו בקרב של הגל החמישי למרות כל הלחץ של השלטון רוב ההורים בחרו לא לשתף פעולה ולא לחסן ילדים בריאים . שיהיה ברור לכולם משרד הביראות יורד מהעץ לא בגלל שהוא רוצה בזה הוא יורד מהעץ כי הוא מבין שהם הפסידו בקרב ולא משנה כמה לחץ הם ניסו להפעיל זה פשוט לא עבד . ניפגש בקרב הבא .

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן