נתונים חדשים: שיעורי מקרי קוביד בקרב המחוסנים באנגליה גבוהים מהלא מחוסנים

העם האמריקני הוצף בביטוי “מגפת הבלתי מחוסנים” כאשר הבית הלבן פתח בדחיפה בלתי פוסקת ל”חיסון” אוניברסלי לקוביד במשך חודשים ללא קשר לצורך רפואי.

אבל נתונים חדשים מבריטניה מעמידים בספק אם חיסון הוא בכלל עניין של בריאות הציבור, בהתחשב בכך שהיכולת של החיסונים להאט את ההתפשטות מפוקפקת במקרה הטוב.

הנתונים של בריטניה, למרות שהם פגומים, הם עדיין חלק מהנתונים השימושיים ביותר בעולם לחקירת שיעורי קוביד והשפעות החיסונים. סוכנות בריאות הציבור מציינת התפתחויות מדהימות בשיעורי המקרים.

“השיעור של בדיקת COVID-19 חיובית נמוך משמעותית בקרב אנשים מחוסנים בהשוואה לאנשים לא מחוסנים עד גיל 29”, מציין הדו”ח האחרון של בריאות הציבור באנגליה. “באנשים מעל גיל 30, שיעור בדיקת COVID-19 חיובית גבוה יותר באנשים מחוסנים בהשוואה לבלתי מחוסנים.”

“סביר להניח שהדבר נובע ממגוון סיבות, כולל הבדלים באוכלוסיית האנשים המחוסנים והלא מחוסנים, כמו גם הבדלים בדפוסי הבדיקה”, הוסיף הדו”ח.

הנתונים המתואמים כאן מראים שיש יותר ‘מקרים’ של Covid-19 לכל 100,000 בקבוצת המחוסנים מאשר בקבוצה הלא מחוסנת עבור אנשים מעל גיל 30.

לכתבה מלאה : https://beckernews.com/stunning-new-data-covid-case-rates-among-the-fully-vaccinated-are-now-higher-than-the-not-vaccinated-42727/

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן