נתונים ראשונים על הניסוי של פייזר : 42,086 מקרים של תופעות לוואי ו-1223 מקרי מוות

לפי הוראת בית המשפט, ה-FDA חייב לפרסם את הנתונים שעל בסיסם פייזר קיבלו היתר חירום לחיסון קורונה. ה-FDA ביקש מבית המשפט לשמור על מידע זה חסוי למשך 55 שנים לכל היותר! בית המשפט חזר בצו לשחרר 500 מסמכים בחודש.אנחנו מתחילים עם המהדורה הראשונה של 30+ עמודים כולל מקרי מוות .

42,086 מקרים של תופעות לוואי ו-1223 מקרי מוות. זה שיעור תמותה של 3% (2.9%). בהתבסס על 90% נתונים מוגזמים של “מקרי המוות מקוביד 19″ שעדיין עומד על  0.20%. סיכוי גבוה פי 15 למות מה”חיסון” של פייזר מאשר “עם” קוביד 19 וכל זה עוד לפני שבכלל התחלנו לדבר על תופעות לוואי .חשוב לציין כי אלה נתונים רק מהשלושה החודשים הראשונים על הניסוי של פייזר מחודש דצמבר 2020 ועד סוף חודש בפברואר 2021 . רוב הדיווחים מגיעים מארה”ב אבל יש גם מקרים ממדינות מערב אירופה . עוד נתון שצריך להדגיש שאלה אך ורק נתונים שתועדו על ידי פייזר וכולנו מבינים שנתונים אלה משקפים 1-10% מסך כל המקרים .

תופעות לוואי : 23 מקרים של הפלות , 17 מקרים חמורים של תינוקות יונקים(כתוב רק המקרים חמורים לא היה פירוט ), 1972 מקרים של הפרעות במערכת הדם והלימפה, 1098 מקרים של הפרעות לב , 8760 מקרים של הפרעות במערכת העיכול ועוד ועוד ועוד מקרים של תופעות לוואי אתם מוזמנים לפתוח את הקבצים ולעבור על הנתונים . אפשר להמשיך לשחק עם הנתונים ולמשל לחלק 32 מליון חיסונים שניתנו עד אותו רגע ב 42 אלף נפגעים (מקרים) ולראות מה הסיכוי שלך להיפגע נכון לאותה תקופה . שוב חשוב לציין אלה רק מקרים מתועדים על ידי פייזר וזה קצה הקרחון ממה שבאמת קורה בשטח . 

הרשויות בישראל דוחפים בצורה אגרסיבית את החסיון תוך כדי שלילת זכויות יסוד אם לא תסכים לניסוי כבר קרוב לשנה , הם שוב ושוב חוזרים על המשפט יעיל ובטוח . בחודשים הקרובים ה FDA הולך לשחרר עוד ועוד מסמכים על הניסוי של פייזר בעולם אבל כבר עכשיו אפשר להבין שכל קשר בין בטוח לחיסון של פייזר הוא מקרי בהחלט . 

אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפרויקט העדויות ולראות עדויות של נפגעים בישראל : https://www.vaxtestimonies.org/

למסמכים של פייזר : 

https://phmpt.org/pfizers-documents/

https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן