סיכום הפגנה אלימה (מצד המשטרה) נגד כפייה אתמול בערב ברעננה מול הבית של בנט, כולל סרטונים ותמונות שלא תראו בתקשורת

תפיצו את הכתבה לחברים ומשפחה בעולם, כולם צריכים לדעת מה קורה במדינת הניסוי שעוד רגע מתחילה ניסוי חדש עם חיסון מספר 4 תוך פחות משנה . התקשות הממסדית בישראל לא תראה את זה לעולם !!!

סיכום הפגנה מול הבית של בנט 18/12/2021

כבר מתחילת ההפגנה המשטרה נקטה באמצעים אלימים מטורפים ולא פרופורציונליים נגד המפגינים.

מוקדם בערב הם הציבו מחסומים בכל מקום, סוגרים את המפגינים בשטח קטן . בסרטון למטה רואים פרשים על סוסים מרביצים למפגינים ללא שום סיבה ברורה.

בהמשך הערב המשטרה הפעילה מכתזית נגד מפגינים ואזרחים ברחובות ראשיים של העיר (סרטון למטה )

כותבת עו"ד אירית ינוקוביץ על ההפגנה אתמול בערב : 
אין לי ספק ולו קל שבקלים, שמשטרת ישראל ש״איבטחה״ היום את ההפגנה ברעננה, תיכננה, יזמה ותקפה בכוונה תחילה את המפגינים ומדובר בתכנון מראש.

בבואי לצאת ממתחם ההפגנה ניתקלתי בקיר אטום של שוטרים שמונע ממני לצאת. עברתי שוב ושוב לאורך החסימה מתוך כוונה למצוא היכן ניתן לצאת מהמתחם שנסגר – לרחוב. הכל היה סגור הרמטית. ואז פתחתי מצלמה. השוטרים שעמדו מולי אמרו לי במפורש שזו הפקודה שקיבלו – למנוע מאיתנו לצאת מהמתחם.
בחוץ כבר חיכו הפרשים בכדי להכנס פנימה באלימות. השוטרים לא התחשבו בלחץ הגובר של מפגינים מאחורי שפשוט רצו לצאת בכדי לחזור לכלי הרכב. כשפתחתי את המצלמה והזדהתי כעורכת דין, פתאום נפתחו לי ולי בלבד המחסומים ויצאתי החוצה.
שמעתי שאחרי כמה דקות פרצה האלימות.

שלא יהיה ספק, מדובר באלימות יזומה ומכוונת של משטרת ישראל נגד מפגינים ובהם רופאים וציוותי רפואה.

מחר בכוונתינו לפנות לשר לבטחון פנים ולדרוש ממנו לבצע חקירה מי נתן את ההוראה למנוע מהמפגינים לצאת מהמתחם. מי סיכן את חייהם של מאות ובהם רופאים ואחיות מצילי חיים, רק בכדי להוכיח בריונות משטרתית.

מחר תצא גם תלונה למחש נגד שני המפקדים עמוסי הפלאפלים שנכחו במקום בפנים חתומות כאילו הם צופים בקרקס שלא הם אחראים עליו.

שיהיה ברור לחלוטין, משטרת ישראל היום רצתה אלימות, התכוננה לאלימות, התכוונה שיהיו פגיעות בגוף במפגינים והיא יצרה בעצמה סכנת חיים של ממש ע״י כליאת שוא של מאות.

מישהו יאלץ לתת את הדין על כך.

שוטרים יקרים, כשאתם ממלאים כאלה פקודות, מישהו אחר ימלא כאלה פקודות נגד אימכם, אביכם, ילדכם או אישתכם, קחו את זה בחשבון ותגידו למפקדים שלכם – די לאלימות, אנחנו לא לוקחים בזה יותר שום חלק.

בושה למשטרת ישראל!

 

תמונות נוספות של רופאים , אחיות ואנשי צוות מול הבית של בנט מפגינים נגד כפייה 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן