צרפת: הפגנות נגד האיחוד האירופי וצעקות אורסולה תשתקי

את ההפגנות האלה אתם לא תראו בתקשורת הממוסדת בדיוק כמו שלא ראיתם הפגנות נגד הכפייה בקורונה אבל הם מגיעות למדינות נוספות באירופה כמו : בלגיה , הולנד , איטליה , גרמניה ועוד . אין כאן עניין בעד או נגד אוקראינה או רוסיה בסופו של דבר אזרחים תמימים נהרגים וחיילים מכל הכיוונים נזרקים להיות בשר תותחים כולנו מסכימים שהמלחמה מיותרת וחייבת להיגמר אבל היא כנראה משרתת אג’נדה גלובליסטית של הרס הכלכלה ופגיעה באזרח הקטן .

כמו שזה נראה כרגע גם הרוסים וגם נאט”ו מוסיפים עוד שמן למדורה והמלחמה לא תיגמר בקרוב , מי שסובל בדרך אלה גם אזרחי אירופה שלא רוצים לקחת במשחק  הגלובליסטי ולהמשיך לממן מלחמה מיותרת שאין להם כל קשר עליה. צרפתים בהמוניהם יוצאים לרחובות וצועקים לאורסולה פון דר ליין מהאיחוד האירופי: “אורסולה תשתקי!” האירופאים לא רוצים לגווע ברעב ולקפוא בשביל המלחמה באוקראינה והם דורשים לפרק את האיחוד האירופי.

הפגנות ענק בצרפת

השלטון במוסקבה מדכא ביד קשה כל הפגנה נגד המלחמה את התמונות האלה אנחנו רואים בכל ערוצי התקשורת המערבית שעושים תעמולה לא פחות טוב מהקרמלין אבל מה שאנחנו לא רואים זה את המשטרה באירופה שעשה בדיוק את אותו הדבר נגד כל מי שפותח את הפה שלו נגד האג’נדה של האיחוד האירופי . הנה עוד תמונות מאלימות של שוטרים נגד מפגינים בצרפת

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן