99% מהאוכלוסייה לא מבינים מה קרה השבוע – מטבע דיגיטלי CBDC יוצא לדרך באופן רשמי

הרבה מדינות בכל העולם כולל רוסיה וסין עובדות על מטבע דיגיטלי,  השבוע הכריזה קרן המטבע העולמי על השקה של מטבע דיגיטלי ראשון מסוגו Unicoin .  כך הם כותבים : "במפגשי אביב 2023 של קרן המטבע הבינלאומית (IMF), הרשות המוניטארית של מטבעות דיגיטליים (DCMA) הכריזה על השקה רשמית של מטבע דיגיטלי של בנק מרכזי בינלאומי (CBDC) שמחזק את הריבונות המוניטרית של הבנקים המרכזיים המשתתפים ועומד בדרישות האחרונות. המלצות למדיניות נכסי קריפטו שהוצעו על ידי קרן המטבע הבינלאומית."

לינק למקור

זה הכרחי להבין שברגע שכולם ישתמשו בטבע דיגיטלי הפרטיות הפיננסית שלנו תיעלם כמעט לחלוטין. הרשויות יוכלו לעקוב כמעט אחר כל מה שאנחנו קונים או מוכרים. אפשר להיות בטוחים שהם לא יהססו להשתמש במידע הזה נגדינו. פוטנציאל לדיקטטורה במערכת מסוג זה הוא עניין של זמן .

כבר עכשיו אנחנו חיים במציאות של התחממות גלובלית "ומדע" שמספר לנו כמה צריכת בשר מזהמת את העולם . האם אתם יכולים לדמיין עולם שבו אתם מוגבל לקנות בשר לזמן מה כי כבר השתמשתם ב"כמות הפחמן" שלך החודש? "ההרשאות הפיננסיות" שלכם עשויות להיות מוגבלות בכל עת לפי גחמתו של ביורוקרט ממשלתי כזה או אחר בשם המדע. אם התנהגתם לא יפה נגיד הפגנתם, עברתם באדום, סירבתם לטיפול רפואי ניתן להגביל אתכם או לנתק אתכם מהחשבון בלחיצת כפתור.

כמובן שכדי להכניס מערכת מסוג זה צריך מגבלות רציניות על מזומן ואין לזה שום קשר לסיפורים של פשע או הלבנת כספים הכל עניין של שליטה. כבר עכשיו יש מגבלות על  עסקאות עד 11 אלף שקל שירדו לא מזמן ל 6 אלף שקל . בסופו של דבר הם פשוט ימשיכו להוריד עוד מגבלות עד שהשימוש במזומן יבוטל כמעט לחלוטין.

בדיוק כמו בתקופת הקורונה כדי לגרום לאנשים לעשות משהו כמו להתחסן בחומר ניסיוני היה צריך 2  גורמים מושך ודוחף. גורם דוחף היה הפחדות ממגפת קץ האנושות ומגבלות על כלל האוכלוסיה . גורם מושך היה תו ירוק , טיסות לחול ותגמולים שונים.  בשינוי הקרוב למטבע דיגיטלי אנחנו נראה את אותו דפוס פעילות, גורם המושך כבר יש לנו הולכים לצייר לנו מציאות שהמטבע הדיגיטלי יותר נוח לשימוש , אמין , יציב לא ניתן לגנוב …. גורם דוחף הולך להיות משבר כלכלי מהונדס וקריסה של בנקים בעולם .הפתרון יהיה מטבע דיגיטלי .

למטבע דיגיטלי הניתן לתכנות בשליטה של הבנק המרכזית יש משמעות דרמטית על כלכלת העולם ועל שוק חופשי. להבדיל מכסף רגיל מטבע דיגיטלי ניתן לתכנות לצורך מטרה מסוימת נגיד אוכל, ביגוד, נסיעות..ואם לא השתמשתם באותו סכום מתוך ההכנסה שלכם לצורך שהוא מיועד לו הסכום הזה מתאפס בסוף חודש ולא ניתן לצבור אותו. עכשיו דמיינו לכם שבמדינת ישראל יש מגבלה על כמות הדלק שכל אזרח יכול לצרוך בגלל התחממות גלובלית ושמירה על כדור הארץ . נגיד שהממשלה מקצה 10 ליטר דלק לכל אזרח לחודש ובעיר שלנו יש 100 תושבים . אנחנו יכולים להגיד די בוודאו שצריכת הדלק של אותה עיר תעמוד על 1000 ליטר לחודש כי כל אחד ירצה להשתמש בכל מה שהוא יכול לנצל באותו חודש אחרת הסכום הזה נעלם. ניתן לעשות את זה עם ביגוד , בשר , טיסות , מסעדות….במילים אחרות סוף לשוק החופשי ואוכלוסיה צייתנית לכל מה שמקצים לה . לא יהיה לכם כלום ואתם תהיו מאושרים .

מטבע דיגיטלי מקרב אותנו עוד צעד גדול לדיקטטורה סגנון משחקי הרעב, יחד עם דרכון דיגיטלי , ערים חכמות , מצלמות לזיהוי פנים , דירוג חברתי …. הבעיה הכי גדולה ש 99% מהאוכלוסייה לא רואים את הצונמי שמתקרב לכיוון שלנו ולא מבינים כמה כוח אנחנו נותנים לאדונים שלנו

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן