רעידת אדמה ולא פחות :מאמר חדש על הקשר בין התרכיב לדלקת בשריר הלב בג’ורנל מוביל של רופאי לב

חיסוני mRNA COVID מגדילים באופן דרמטי את סמני הדלקת האנדותל, וכתוצאה מכך מובילים לעלייה של 227% בסיכון לתסמונת כלילית חריפה.
תקציר חדש מאת Steven R Gundry, מהמכון הבינלאומי ללב וריאה, פאלם ספרינגס, קליפורניה, פורסם ב-Circulation Journal 16 בנובמבר 2021 כרך 144, גיליון Suppl_1.
מבחן חתימת הנגעים הבלתי יציבים של חלבון, הידוע גם בשם בדיקת PULS, מודד את עקבות החלבונים שדולפים מנגעים לבביים בדפנות כלי הדם. על ידי זיהוי הנוכחות והרמות של חלבונים אלה, יחד עם HDL ו-HbA1c, הוא מספק לרופאים מידע רב ערך שעוזר לקבוע את הסיכון להתקף לב ואילו צעדים על החולה לנקוט כדי לשפר את בריאות הלב שלהם.
סה”כ 566 מטופלים, בגילאי 28 עד 97 (עם יחס של 1:1 בין גברים לנשים) שנראו באופן קבוע בטיפול קרדיולוגי מונע נבדקו כל 3-5 חודשים, במשך 8 שנים באמצעות בדיקת הלב PULS, אשר יוצרת ציון המנבא את הסיכון של 5 שנים (סיכוי באחוזים) לתסמונת כלילית חריפה חדשה (ACS).
הופעת חיסוני mRNA COVID 19, גרמו לשינויים דרמטיים בציון ה-PULS ברוב החולים שנצפתה בבדיקת PULS חדשה שנלקחה מהם 2 עד 10 שבועות לאחר זריקת ה-COVID השנייה. תוצאות בדיקות אלו הושוו לציון ה-PULS הקודם אשר בוצע 3 עד 5 חודשים לפני הזריקה.
סמנים ביולוגיים של חלבון הראו עליות מוגברות. להלן הדוגמאות המוזכרות בתקציר:
* IL-16, ציטוקין פרו-דלקתי, עלה מ-35= מעל הנורמה ל-82 =/- 75 מעל לנורמה לאחר החיסון.
* Fas מסיס (sFas), מעורר אפופטוזיס, עלה מ-22+/- 15 מעל לנורמה ל-46=/-24 מעל לנורמה לאחר החיסון
* Hepatocyte Growth Factor (HGF), סמן לכימוטקסיס של תאי T לתוך אפיתל ורקמת לב, עלה מ-42+/-12 מעל הנורמה ל-86+/-31 מעל הנורמה לאחר החיסון.
שינויים אלו הביאו לעלייה בציון ה-PULS מ-11% סיכון של תסמונת כלילית חריפה ב-5 שנים הבאות ל-25% סיכון לתסמונת כלילית חריפה ב-5 השנים הבאות, ונמשכו לפחות 2.5 חודשים לאחר מנת החיסון השנייה.
המחבר סיכם באמירה הבאה:
“אנו מסיקים שחיסוני ה-mRNA מגבירים באופן דרמטי את הדלקת באנדותל ובחדירת תאי T של שריר הלב ועשויים להסביר את התצפיות של פקקת מוגברת, קרדיומיופתיה ואירועי כלי דם אחרים לאחר החיסון.”
תרגום אוסנת נבון

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן